громади району

Територіальні громади району


СПИСОК

селищного, сільських голів та голови Локницької ОТГ Зарічненського

району Рівненської області сьомого скликання

№п/п

Назва селищної, сільської ради

П.І.Б.

Дата    народження

Контактні

телефони

1

Зарічненська селищна рада

Ломако Володимир Олександрович

02.04.1980

3-07-80

3-05-98

3-07-99

2

Борівська сільська рада

Мельник Руслан Миколайович

28.09.1989

3-56-09

3

Вичівська сільська рада

Полюхович Віталій Семенович

18.09.1971

3-41-96

3-41-94

4

Дібрівська сільська рада

Шепелевич Василь Дмитрович

15.10.1971

4-62-34

5

Кухітсько-Вільська сільська рада

Черевко Людмила Опанасівна

02.02.1962

4-44-16,

4-44-42

6

Локницька ОТГ

Харковець Петро Степанович

11.07.1973

4-33-60,

4-47-43

7

Морочненська сільська рада

Захаревич Олександр Іванович

25.08.1972

4-34-13

8

Неньковицька сільська рада

Свирид Василь Мартинович

03.12.1966

4-42-44

9

Новорічицька сільська рада

Слободянюк Сергій Олександрович

23.02.1978

4-53-38

10

Омитська сільська рада

Кулачок Микола Петрович

25.11.1948

4-67-13

11

Перекальська сільська рада

Прохорович Галина Костянтинівна

29.05.1969

4-55-25

12

Річицька сільська рада

Ошурко Олександр Петрович

11.09.1983

4-64-25

13

Сенчицька сільська рада

Проневич Віктор Миколайович

13.07.1972

4-56-31

14

Серницька сільська

рада

Полюхович Василь Іванович

23.05.1968

3-46-15

селищного, сільських голів та голови Локницької ОТГ Зарічненського

району Рівненської області сьомого скликання

№п/п

Назва селищної, сільської ради

П.І.Б.

Громадянство

Дата народження

Освіта

Контактні

телефони

1

Зарічненська селищна рада

Ломако Володимир Олександрович

Громадянин України

02.04.1980

Вища

3-07-80

3-05-98

3-07-99

2

Борівська сільська рада

Мельник Руслан Миколайович

Громадянин України

28.09.1989

Вища

3-56-09

3

Вичівська сільська рада

Полюхович Віталій Семенович

Громадянин України

18.09.1971

Професійно-технічна

3-41-96

3-41-94

4

Дібрівська сільська рада

Шепелевич Василь Дмитрович

Громадянин України

15.10.1971

Професійно-технічна

4-62-34

5

Кухітсько-Вільська сільська рада

Черевко Людмила Опанасівна

Громадянин України

02.02.1962

Вища

4-44-16,

4-44-42

6

Локницька ОТГ

Харковець Петро Степанович

Громадянин України

11.07.1973

Вища

4-33-60,

4-47-43

7

Морочненська сільська рада

Захаревич Олександр Іванович

Громадянин України

25.08.1972

Вища

4-34-13

8

Неньковицька сільська рада

Свирид Василь Мартинович

Громадянин України

03.12.1966

Вища

4-42-44

9

Новорічицька сільська рада

Слободянюк Сергій Олександрович

Громадянин України

23.02.1978

Професійно-технічна

4-53-38

10

Омитська сільська рада

Кулачок Микола Петрович

Громадянин України

25.11.1948

4-67-13

11

Перекальська сільська рада

Прохорович Галина Костянтинівна

Громадянин України

29.05.1969

Вища

4-55-25

12

Річицька сільська рада

Ошурко Олександр Петрович

Громадянин України

11.09.1983

Професійно-технічна

4-64-25

13

Сенчицька сільська рада

Проневич Віктор Миколайович

Громадянин України

13.07.1972

Вища

4-56-31

14

Серницька сільська р ада

Полюхович Василь Іванович

Громадянин України

23.05.1968

Професійно-технічна

3-46-15