Час і досі не загоїв рани…

Час і досі не загоїв рани…

15 лютого в селищі Зарічному та по всіх сільських радах району пройшли масові заходи з нагоди 23-ої річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан і вшанування пам'яті загиблих воїнів-афганців.

За участю голів районної ради Дороніна О.В. та райдержадміністрації Федюшко Н.П. було покладено квіти до Меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам після чого районні очільники взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему  «Час і досі не загоїв рани…», що проходив у приміщенні читального залу центральної районної бібліотеки. В ході засідання «круглого столу» обговорювалися різнобічні сторони афганської  війни, її історичні та суспільно-політичні наслідки, а також актуальні питання соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів на сучасному етапі в Україні.

На запрошення районної влади у заходах прийняли участь учасники бойових дій на територіях інших держав, голова районної організації ветеранів війни та праці Карпенюк Р.І., голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Кречко В.М., управлінці всіх рівнів, представники громадськості та політичних партій Зарічненщини.