Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України

Сьогодні, 27 червня 2018 року о 14.00 год в районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України. Від імені районного керівництва привітали всіх присутніх заступник голови районної державної адміністрації Сергій Ширінга та заступник голови районної ради Леонід Філончук: “Сьогодні у цей доленосний час, коли Україна бореться з агресором, відбувається процес реформування держави та її Конституції з метою децентралізації влади, утвердження демократичних принципів будівництва держави. Маємо з розумінням ставитися до процесів, які переживає Україна, спільно боронити її незалежність, поважати її Основний закон. Перед усіма нами – як громадою, так і владою – стоїть важливе завдання: об’єднати зусилля і самовіддано працювати на благо нашої держави. Впевнений, що разом нам вдасться досягти поставленої мети”.

 

Групі представників громадськості району за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, ініціативність, відповідальність, вагомий вклад у розбудову незалежної демократичної Української держави та з нагоди 22-ї річниці Конституції України було вручено Почесні грамоти і Подяки районної державної адміністрації та районної ради.
Офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк відзначив волонтерів Зарічненшини: Грамотою керівника антитерористичної операції нагороджено Ігора Колба, печесним нагрудним знаком за заслуги перед збройними силами України нагороджено Харламова Олега та Василя Харламова.

Помічник народного депутата України Василя Яніцького Володимир Пюро також привітав жителів та нагородив  кращих працівників Почесними грамотами народного депутата з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.
Святкового настрою додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники та учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.
Під час урочистостей хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співвітчизників, які загинули за свободу та незалежність України.