Вітаю

Шановні жителі Зарічненського району!

Щиро й сердечно вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Конституція - це найважливіший правовий документ будь - якої держави, яка  єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.

Прийняття у 1996 році Основного Закону закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це був вагомий крок у забезпеченні прав людини і громадянина, а Україна отримала міжнародний авторитет  на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.

Сьогодні для всіх нас головним обов’язком є повага до Конституції та неухильне дотримання законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. 

У непростий для нашої держави час, як ніколи раніше, ми розуміємо значимість Основного Закону та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів.

Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із вас.

У ці дні ми єдині у своїх діяннях та вдячні Богу за його захист і підтримку.   Нехай же в день державного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Дорогі друзі! Щиросердно бажаю усім вам міцного здоров'я, родинної злагоди, миру, щастя та процвітання у правовій та незалежній державі.

Слава Україні!

З повагою

Заступник  голови районної ради                                                      Л.М. Філончук