ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

2 липня відбулося засідання чергової двадцять четвертої сесії Зарічненської районної ради, яке вів її голова Аркадій Місюра. В роботі сесії взяли участь 25 депутатів районної ради. В ході засідання було прийнято 21 рішення, які попередньо було розглянуто на спільних засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Ярослав Баглєй, начальник Зарічненського відділу національної поліції Євгеній Мартинюк, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Робота пленарного засідання сесії розпочалась з розгляду нових депутатських запитів та озвучення відповідей на попередні, з чим ознайомив присутніх заступник голови районної ради Леонід Філончук. Зокрема, рішеннями ради було підтримано два запити депутата районної ради Катерини Кутинець, а також запити Анатолія Пухи та Анатолія Полюховича.

Окрім вищезазначеного, було розглянуто і прийнято рішення з питань, що передбачені річним планом роботи, а саме:

-Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі;

-Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки»;

-Про інформацію виконувача обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області щодо стану законності та правопорядку в Зарічненському районі та заходи щодо її зміцнення.

-Про хід виконання рішення районної ради від 13 липня  2016 року № 93 «Про Програму розвитку освіти Зарічненського району на 2016-2018 роки» зі змінами.

-Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня  2017 року № 200 «Про районну програму запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки».

Після попереднього розгляду на комісіях і президії, сесією ради також були затверджені наступні питання: порядок про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад інклюзивно-ресурсного центру, положення про конкурс на посаду керівника загальної середньої освіти, районна програма  забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет, програма відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку, програма енергоефективності району на 2018-2025 роки, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Також відповідними рішеннями ради було  надано в постійне користування Привітівській ЗОШ земельну ділянку та затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільгоспвиробництва на території Морочненської сільської ради.

З усіх питань, внесених до порядку денного сесії районної ради, прийнято відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради