Напередодні Дня будівельника працівники галузі приймали вітання із професійним святом

Сьогодні, 10 серпня 2018 року о 14.00 год в залі засідань Зарічненської районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня будівельника, який щорічно відзначається у другу неділю серпня. Вітали учасників святкового зібрання народний депутат України Василь Яніцький, голова районної ради Аркадій Місюра, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Ширінга, селищний голова Володимир Ломако, начальник дільниці ШБД-6 Володимир Пюро. З нагоди професійного свята за вагомий внесок у розвиток будівельної галузі Зарічненщини кращі працівники були відзначені Почесними грамотами райдержадміністрації, Рівненської обласної ради, грамотами народного депутата України з іменними годинниками.

 

За сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня будівельника  Почесною грамотою районної ради нагороджено Чернюка Анатолія Миколайовича – начальника дільниці приватної  виробничої комерційної фірми «Фіалка».

Народний депутат України Василь Яніцький подякував  представникам галузі за їхню нелегку та водночас, важливу роботу. Він побажав будівельникам стабільного достатнього фінансування та багато підрядів. "Бажаю, що те , що ви будуватимете приносило  нашим громадянам радість і добробут, а Україні -- процвітання", -- додав Василь Яніцький.

Подарунком для усіх став святковий концерт за участю аматорських колективів районного будинку культури.