Вітаю

Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники

фізкультурно-спортивного руху Зарічненщини!

Від імені Зарічненської районної ради щиро вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!
Ваша наполеглива праця - одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме ви допомагаєте підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте наш район на обласному та державному рівні. Ви постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення і, водночас, робите все для того аби зарічненці відзначались на спортивних аренах України.

Щиро вдячний вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість. Особисто впевнений в тому, що фізична культура і спорт буде міцним підґрунтям та вагомою запорукою популяризації спортивного руху в районі, зміцнення здоров’я громадян, досягнення нових звершень і перемог. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів району.
Від щирого серця бажаю усім любителям спорту  міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я здорового способу життя та процвітання України!

З повагою

Голова Зарічненської районної ради                                     А. А. Місюра