Засідання позачергової 25 сесії

12 вересня відбулося пленарне засідання позачергової 25 сесії районної ради під головуванням голови ради Аркадія Місюри.  Із 34 депутатів в роботі засідання  прийняли участь 21 депутат.  У роботі засідання взяли участь: депутат Рівненської обласної ради від Зарічненського району Олександр Ткач, заступник голови райдержадміністрації Сергій Ширінга, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники  районних установ, підприємств та організацій,  які не є депутатами районної ради.

Попередньо проекти рішень з  питань порядку денного   позачергової двадцять п’ятої  сесії, 11 вересня поточного року, було розглянуто і погоджено на спільному засіданні постійних комісій з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики.

 

У ході роботи пленарного засідання районні обранці розглянули та прийняли рішення з таких питань порядку денного  сесії: Про реорганізацію комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня»  Зарічненської районної ради Рівненської області, Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік, Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Слід зазначити, що  голосування за питань порядку денного здійснювалося за процедурою відкритого поіменного голосування. Підрахунок голосів та  результати голосування здійснювала обрана лічильна комісія.