Привітали освітян зі святом

Не дивлячись на те, що надворі осінь, перші дні жовтня дарують нам радісне і тепле свято – День вчителя.

Саме з приводу цього прекрасного свята, в районному будинку культури відбулося урочисте зібрання педагогічних працівників району на яке були запрошені голова районної ради Аркадій Місюра та голова райдержадміністрації Анатолій Смаглюк.

 

У своєму вітальному слові до вчителів голова районної ради А. Місюра зазначив: «Учитель – одна з найважливіших професій. Вона – для обраних.  Ви стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходинками пізнання. Саме тому - люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки та шани.  Від себе особисто висловлюю щиру подяку вам, дорогі вчителі, за творчу, подвижницьку і самовіддану працю, за те безкорисливе добро, яке ви щодня даруєте дітям.

Хай щедрою і благословенною до вас буде доля, а ваші серця завжди будуть зігріті теплом вдячності і любов'ю учнів та їхніх батьків».

За сумлінну працю та з нагоди святкування Дня працівників освіти, голова районної ради Аркадій Місюра нагородив Почесною Грамотою районної ради з виплатою грошової винагороди працівників освітньої галузі Зарічненського району:

Полховську Любов Петрівну, методиста районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації;

Дичук Лідію Василівну, інженера-будівельника групи обслуговування шкіл та інших установ відділу освіти райдержадміністрації;

Полюхович Сергія Андрійовича, робітника по обслуговуванню приміщень Зарічненського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

Комаровську Тетяну Адамівну, вчителя хімії Вичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Зарічненської районної ради.

З вітальними словами до присутніх звернулися також голова райдержадміністрації Анатолій Смаглюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Павло Мельник та помічник народного депутата Василя Яніцького  Віталій Саган.

З нагоди професійного свята освітян, виступили місцеві аматори сцени, які подарували присутнім прекрасні ліричні пісні та хореографічні номери.