Відбулося спільне засідання постійної комісії та президії районної ради

В ході підготовки до пленарного засідання позачергової 26-ї сесії районної ради VII скликання сьогодні, 01 листопада 2018  року під головуванням голови районної ради Аркадія Місюри відбулося спільне засідання постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики та президії районної ради на якому було  погоджено  проекти питань порядку денного, регламенту роботи та  рішень позачергової двадцять шостої сесії районної ради.  Так, на розгляд пленарного засідання, яке відбудеться 02 листопада 2018 року, внесено 3 питання та питання Різне. Зокрема, «Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області», «Про коригування тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії), що надає комунальне підприємство «Сніжинка» Зарічненської районної ради», «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

 

У ході розгляду питань проекту порядку денного 26-ї сесії районної ради внесені доповнення наступного змісту:

1. Районній державній адміністрації спільно з директором КП «Сніжинка» Зарічненської районної ради, довивчити питання порядку денного - Про коригування тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії), що надає комунальне підприємство «Сніжинка» Зарічненської районної ради. Результати аналізу довивчених матеріалів щодо доцільності проведення коригування діючих тарифів на теплову енергію, яка надається КП «Сніжинка» розглянути на пленарному засіданні позачергової двадцять шостої сесії.

2. Доповнити проект порядку денного позачергової двадцять шостої сесії районної ради питанням  «Про внесення змін до районної програми „Діти Рівненщини” на 2017–2020 роки».

2.1. Постановчу частину проекту рішення «Про внесення змін до районної програми „Діти Рівненщини” на 2017–2020 роки доповнити пунктом наступного змісту:

« - Директору комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області два рази на рік (І півріччя, ІІ півріччя) звітувати про ефективність призначеного лікування».

3. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Загалом депутати  профільної комісії та президії спрацювали злагоджено та продуктивно.