Відбулося планове спільне засідання постійних комісій та президії Зарічненської районної ради

У рамках підготовки до засідання чергової сесії Зарічненської районної ради, сьогодні пройшло спільне  засідання постійних  комісій з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту  (голова комісії – Тамара Алексіюк),  з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села (заступник голови комісії - Микола Чепура) та президії районної ради (голова президії – Аркадій Місюра), на якому було визначено остаточний перелік питань порядку денного сесії, уточнено необхідні фінансово-економічні показники, деталізовано окремі моменти програм, запланованих для розгляду сесією.

У роботі усіх засідань постійних комісій брав участь Аркадій Місюра голова Зарічненської районної ради, Анатолій Смаглюк голова Зарічненської районної державної адміністрації,  Леонід Філончук заступник голови районної ради.

Про перебіг роботи комісії  з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, засідання якої пройшло 14 грудня поточного року, ми вже повідомляли у статті «Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики» (http://zarrada.org/index.php/component/content/article/1482-vidulosazasidaniapostinoikomisiizputanbudchetnoikomisii).

Упродовж спільного засідання депутати розглянули 29 питань порядку денного та питання Різне. За результатами обговорення усі розглянуті питання, з певними правками, знайшли підтримку членів комісії та затверджені для розгляду на сесійному засіданні.