Депутати районної ради прийняли районний бюджет на 2019 рік

19 грудня відбулося пленарне засідання чергової 28 сесії районної ради VII скликання. Пленарне засідання проходило під керівництвом голови районної ради Аркадія Місюри. На сесії були присутні 25 депутати із 34 – х обраних.

У роботі сесійного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Анатолій Смаглюк, його заступник Сергій Ширінга.

 

На сесії були присутні: керівники підприємств, установ, організацій, начальники управлінь, відділів, секторів та служб райдержадміністрації, представники контролюючих, правоохоронних органів, селищний, сільські голови та громадськість району.

На початку засідання Аркадій Місюра привітав з Днем народження Василя Корнійчука депутата районної ради, який відсвяткував  свій день народження на передодні пленарного засідання сесії. Також привітав всіх присутніх з одним найсвітліших і чарівних свят року - Днем святого Миколая.

Під час засідання сесії голова адміністрації Анатолій Смаглюк вручив відзнаку Президента України «За участь у антитерористичній операції» Павлу Мельнику – начальнику відділу освіти Зарічненської РДА, та орден “За заслуги ІІІ ст.” Анатолію Стельмаху – воїну-інтернаціоналісту.

В ході засідання на розгляд депутатського корпусу, згідно з порядком денним, було представлено 29 питань та питання Різне, основними з яких стали:

прийняття районного бюджету на 2019 рік, заслуховування звіту голови районної ради щодо виконання повноважень упродовж звітного періоду та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік.

Виступаючи з доповіддю, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Солодка інформувала, що сформований бюджет є збалансованим за доходами і видатками. Його загальна сума складає  - 380820,4 тис. грн., з яких доходи загального фонду становлять - 28960,0 тис. грн.,  спеціальний фонд - 885,8 тис. грн. втому числі бюджет розвитку складає 776,2 тис. грн.  Видатки району визначені з профіцитом загального фонду районного бюджету в сумі 776,2 тис. грн. напрямком використання якого визначено передачу коштів із загального фону бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) та дефіцитом спеціального фонду районного бюджету в сумі 776,2 тис. грн. джерелом покриття якого визначено надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду). Також заплановано резервний фонду районного бюджету в сумі 1549,4 тис. грн..

Першочерговим завданням прийняття запропонованого проекту рішення, за словами керівника управління, є забезпечення безперебійного функціонування бюджетних закладів та установ регіону, що включає своєчасну виплату заробітних плат, оплату за комунальні послуги та енергоносії в повному обсязі, закупівлю медикаментів та харчування для медичних і соціальних закладів району.

Окрім того, під час сесії було заслухано доповідь Олега Мітітюка головного лікаря  КЗ «Зарічненська ЦРЛ»  «Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу "Зарічненська центральна районна лікарня" правонаступнику комунальному некомерційному підприємству "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області» та «Про затвердження Статуту комунального  некомерційного підприємства "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області», а  також розглянуто низку інших питань порядку денного. У питанні порядку денного Різне з  інформацією про стан законності та правопорядку у Зарічненському районі протягом січня-листопада 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а також вжиті заходи щодо їх зміцнення виступив керівник Сарненської місцевої прокуратури радник юстиції Володимир Топольський.

На завершення роботи сесії  Аркадій Місюра подякував всім за плідну активну роботу при підготовці та  проведенні сесії.

.