З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі жителі Зарічненського району!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ще один, сповнений надії і тривог рік, відходить у минуле. Ще одна Різдвяна зірка сходить над землею, сповіщаючи нам про прихід світлих свят Нового року та Різдва Христового, осяваючи нас вірою, надією, любов’ю. Минає 2018 рік, ми входимо у новий 2019 рік. На порозі нового року ми традиційно оцінюємо й аналізуємо пройдене, підсумовуємо прожите і зроблене. Хочу щиро подякувати всім, хто на цьому шляху залишив свій добрий творчий слід, незалежно від сфери докладання зусиль – у сільському господарстві чи торгівлі, в побутовій чи гуманітарній сферах, в навчанні чи спорті. Сподіваюсь і на подальшу співпрацю районної ради та територіальних громад району.

Нехай новий 2019 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань. Бажаю усім нам, щоб наступаючий рік приніс стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Зичу усім міц­ного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення.

З Новим роком, шановна громадо! З пресвітлим Різдвом Христовим!

З повагою
Голова Зарічненської  районної ради                                                          А. Місюра