Відбувся щорічний волейбольний турнір з нагоди виведення військ з республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також учасників Революції Гідності

17 лютого в Зарічненському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбулось урочисте вручення пам’ятних медалей “Честь. Мужність. Пам’ять” учасникам бойових дій на території Республіки Афганістан у період 1979-1989 рокі. В урочистостях взяли участь голова Зарічненської райдержадміністрації Анатолій Смаглюк, та голова районної ради Аркадій Місюра.

У цей день ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок на території Афганістану, Алжиру, Анголи, Бангладеш, В’єтнаму, Ефіопії, Єгипту, острові Куба, учасникам бойових дій на Закавказзі, Югославії та інших «гарячих точках». Вони – воїни інтернаціоналісти, миротворці.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців.

Аркадій Місюра вручив Грамоту обласної ради та Грамоту районної ради. Також Анатолій Смаглюк вручив пам’ятні медалі і висловив воїнам-інтернаціоналістам слова вдячності за мужність, виявлену в афганській війні.

 

“Ніколи не забудеться ваш подвиг і пережите вами. Ви є прикладом того, якими мають бути справжні чоловіки. Висловлюємо глибоку подяку батькам, які виховали мужніх синів. Всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаємо міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя. Нехай над всіма нами буде мирне небо” – сказав очільник району.

Після нагородження розпочалась концертна програма та відкритий районний турнір з волейболу серед чоловічих команд пам’яті воїнів афганців, учасників

бойових дій, учасників АТО та Героїв «Небесної Сотні». Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди: смт.Любешів Волинської області, с.Раків-Ліс Камінь-Каширського району Волинської області, Володимирецького району Рівненської області, Локницької ОТГ, Зарічненської селищної ради, Вичівської та Борівської сільських рад Зарічненського району. В результаті наполегливої, завзятої та азартної гри перехідний кубок пам’яті воїнів афганців, учасників бойових дій, учасників АТО та “Героїв Небесної сотні” виборола команда волейболістів Володимирецького району, другу сходинку посіла комадна смт. Зарічне та третє місце команда смт.Любешів Волинської області. Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями та грамотами Зарічненської районної державної адміністрації, а кращі гравці турніру статуетками. Після турніру всіх гостей частували смачною вечерею, яку було організовано за сприянням Зарічненської райдержадміністрації та благодійного фонду “Наш Край”.