Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 березня

Жінка – мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають. Теплі і ніжні слова захоплення, глибокої вдячності та шани пролунали на адресу люблячих дружин, сестер, матерів, бабусь та просто для усіх жінок планети, під час святкового концерту з нагоди Міжнародного жіночого дня у районному Будинку культури.
Розпочалася концертна програма привітальною композицією – «А на Україні», після чого на сцену вийшли голова райдержадміністрації Анатолій Смаглюк, голова районної ради Аркадій Місюра та селищний голова Володимир Ломако. Вони щиро привітали всіх жінок зі святом 8 березня та побажали їм міцного здоров’я і благополуччя, великого особистого щастя, уваги й любові від рідних і близьких людей.

Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання продовжили вітати жінок зі святом вихованці дитячого садочку та аматорські колективи районного Будинку культури.

Важко описати словами, наскільки тепла і святкова атмосфера була у залі під час концерту, тому і не дивно, що гучні аплодисменти звучали після кожного номеру. З гарним настроєм та квітами залишали районний Будинок культури після концерту жінки, дякуючи за це артистам та організаторам свята.