Перемога завітала на зарічненську землю

Дуже цікавою і непередбачуваною виявилася зустріч футбольних команд на Зарічненському стадіоні, де місцевий ФК «Зарічне» приймав гостей із Гощанщини – ФК «Садове». Матч почався з несподіванки – вже в дебюті зустрічі гості вирвалися вперед. Хоча їх перевага протрималася недовго, господарі зрівняли рахунок. В першому таймі команди ще обмінялися голами і пішли на перерву з результатом 2:2. Другий тайм порадував меншою кількістю голів, але від того не був менш цікавішим. Небезпечні ситуації виникали як біля одних воріт, так і біля інших. Всі були в очікуванні – чи зможе якась із команд вирвати перемогу у цій справжній чоловічій боротьбі. І дочекалися. Під завершення матчу гол забив гравець ФК «Зарічне», який і виявився переможним. Матч завершився з рахунком 3:2.

Вітаємо гравців, тренерський склад і вболівальників з перемогою!