СВЯТО СПОРТУ

У неділю,2 червня, з нагоди відзначення Дня захисту дітей на центральному стадіоні смт Зарічне відбулися змагання серед юнаків і дівчат "Спортивна платформа 2019 року". Відкриття свята відбулось за участю голови Зарічненської райдержадміністрації Анатолія Смаглюка.

В змаганнях взяли участь понад сто п’ятдесят дітей в шести видах спорту: міні-футбол 3х3 серед юнаків та дівчат, пляжний волейбол 2х2 серед юнаків та дівчат, баскетбол 3х3 серед юнаків та дівчат, настільний теніс серед юнаків та дівчат, естафета 4х100м. серед дівчат і на завершення перетягування линви 5х5 серед юнаків. 
Загальнокомандне перше місце посіла команда Зарічненська КДЮСШ, друге місце посіла команда збірна Морочненська та Мутвицька ЗОШ, третє за Локницькою ЗОШ, четверте Дібрівська ЗОШ і п'яте місце Серницька ЗОШ. 
По закінченню змагань переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами, дипломами, а переможець змагань памятною картиною від "Типове Зарічне". По закінченню змагань всіх дітей, учасників та вболівальників пригощали смачною рибною юшкою та пловом.