Міжсесійне засідання бюджетної комісії районної ради

Сьогодні, 4 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджетно-фінансової та податкової політики під головуванням голови комісії Олега Мітітюка. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Аркадій Місюра  та голова райдержадміністрації Анатолій Смаглюк.

 

На ньому депутати розглянули питання порядку денного «Про внесення змін до річного розпису видатків бюджетних коштів на 2019 рік районного бюджету за головним розпорядником коштів (управління соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації)".

За результатами розгляду питання порядку денного депутати прийняли рішення щодо погодження фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до розпису видатків загального фонду районного бюджету на 2019 рік за головним розпорядником коштів - управління соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації, а саме:

-  збільшити видатки (КПКВ 0813032) надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку в сумі- 83 грн. 44 коп.;

-  зменшити видатки (КПКВ 0813160) надання соціальних гарантій фізичним особам в сумі-  83 грн. 44 коп.;

-  фінансовому управлінню райдержадміністрації внести вищезазначені зміни до районного бюджету на 2019 рік та подати на затвердження районній раді в установленому порядку.