Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики

30 серпня 2019 року відбулося засідання постійної з питань бюджетно-фінансової та податкової політики  Зарічненської районної ради під головуванням депутата районної ради Олега Мітітюка за участі  голови районної ради Аркадія Місюри, заступника голови районної ради Леоніда Філончука та в.о. голови райдержадміністрації Сергія Ширінги.

Основною темою засідання комісії було  розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової 33 сесії районної ради. Розглянувши та обговоривши проекти питань порядку денного та їх рішень постійна комісія прийняла рішення -  погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень чергової сесії та винести їх на розгляд пленарного засідання 33 сесії  ради із внесеними доповненнями.

Зокрема, депутати підтримали внесення доповнень до проекту порядку денного 33 сесії питання, які були внесені на засіданні постійних комісій 28 серпня поточного року та  доповнили його ще двома питаннями: «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік», «Про упорядкування структури виконавчого апарату районної ради».

Жваве обговорення у депутатів викликало питання «Про  внесення змін до районного бюджету на 2019 рік». Так, було прийняте рішення - погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету в сумі – 1 мл. 300 тис. грн. та зменшення резервного фонду районного бюджету на суму – 400 тис. грн..