Відбулася сесія районної ради

Сьогодні 4 вересня в залі засідань Зарічненської районної ради, під головуванням голови районної рада Місюри Аркадія Аркадійовича  відбулося засідання чергової тридцять третьої сесії Зарічненської районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання, окрім 26 депутатів районної ради, взяли участь  в. о. голови Зарічненської райдержадміністрації Ширінга Сергій Федорович, голови місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств, організацій району, керівники правоохоронних органів, працівники виконавчого апарату районної ради.

В ході засідання сесії було  розглянуто та підтримано 6 депутатських звернень, розглянуто та прийнято рішень з 12 питань порядку денного.

Жваво обговорювались питання зокрема про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку  на території  Зарічненського району за І півріччя 2019 року; про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території Зарічненського району  за 6 місяців 2019 року; про хід виконання рішення районної ради  від 13 липня 2016 року № 94  «Про Програму «Ліси Зарічненщини на 2016-2020 роки»».

Серед розглянутих питань затверджено зміни до трьох районних програм: з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки, оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року та програми програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

Депутати розглянули та прийняли рішення з питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік». В цілому було прийнято 18 рішень районної ради.