Турнір з міні-футболу пам’яті Павла Остаповича

10 листопада 2019 року в селі Серники відбувся вже традиційний турнір з міні-футболу серед чоловічих команд пам’яті Павла Остаповича.
Цього року у змаганнях взяли участь 8 команд Зарічненського та Дубровицького районів (ФК “Градус” та “Юність” з села Серники, ФК “Темп” з села Борове, команда села Вичівка, команда “Будівельник” з села Сварицевичі, команда Миляцької ОТГ та дві команди з села Колки). Змагання проходили на двох міні-футбольних майданчиках на території Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, де було багато вболівальників, які підтримували свої команди.

В результаті наполегливої та азартної гри перехідний кубок виборола команда ФК “Темп” села Борове, другу сходинку посіла команда “Будівельник” села Сварицевичі, третє місце здобула команда господарів ФК “Градус” села Серники. Команди-призери були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів, учасники грамотами та медалями, а кращі гравці турніру пам’яті Павла Остаповича пам’ятними статуетками. Гравці та вболівальники змагань мали можливість посмакувати смачною рибною юшкою. Всі учасники турніру дякували організаторам та всім тим, хто доклав зусиль, щоб вшанувати хорошу людину, земляка та побажали, щоб цей футбольний турнір жив разом зі світлою пам’яттю про людину, якій він приурочений.