Звітно-виборча конференція районної організації ветеранів

Сьогодні відбулася звітно-виборча конференція районної організації ветеранів Зарічненського району. Серед делегатів – активісти ветеранського руху, голови громадських організацій та голова Рівненської обласної організації ветеранів України Олександр Ковальчук. Також були присутні запрошені представники органів влади: голова Зарічненської районної ради Аркадій Місюра, в.о. голови Зарічненської райдержадміністрації Сергій Ширінга та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Відкрив конференцію та привітав делегатів голова районної організації ветеранів України Ростислав Карпенюк. Далі було затверджено план конференції, а також обрано робочу президію.
У ході конференції делегати заслухали робочі звіти голови районної організації ветеранів та ревізійної комісії; обрали новий склад ради ветеранів, ревізійної комісії та делегатів до обласної конференції.

Обговорили найбільш гострі теми, серед яких – активізувати роботу первинних організацій, брати на облік та піклування одиноких ветеранів, взаємодіяти з молоддю у напрямку національно-патріотичного виховання, підтримувати в належному стані пам’ятники та меморіали загиблим воїнам, розширювати зв’язки та обмінюватися досвідом з ветеранськими організаціями інших районів.
Завершили захід урочистостями – врученням грамот від обласної організації ветеранів України.