Відбулося засідання постійної комісії

В ході підготовки до чергової тридцять п’ятої  сесії районної ради VII скликання сьогодні,  02 грудня  під головуванням голови постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту Тамари Алексіюк відбулося засідання постійної комісії. На засіданні комісії були присутні голова Зарічненської районної ради Аркадій Місюра, в.о. голови Зарічненської районної ради Сергій Ширінга, заступник голови районної ради Леонід Філончук та доповідачі з питань проекту порядку денного чергової тридцять п’ятої сесії районної ради.

 

Членами постійної комісії було заслухано звіт голови  Зарічненської районної  ради щодо виконання повноважень упродовж звітного періоду, звіт постійних комісій районної ради сьомого скликання за  2019 рік, про стан справ та заходи щодо розвитку  культури і туризму в Зарічненського району. Також розглянуто та підтримано ряд програм, а саме: «Про Програму економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2020 рік», «Про районну програму фінансової підтримки депутатської діяльності Зарічненської районної ради на 2020 рік», «Про Програму підтримки Зарічненського районного місцевого архіву Рівненської області  на 2020 рік», «Про районну програму морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2020 рік», «Про районну програму фінансової підтримки Зарічненської районної організації ветеранів України  на 2020 рік», «Про Програму  сприяння функціонування відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг у Зарічненському районі  на 2020 рік»,         «Про районну Програму фінансової підтримки з питань призначення державних соціальних допомог та компенсацій, надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі на 2020-2023 роки».

Під час засідання також  розглянуті: районний бюджет на 2020 рік, план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, Про затвердження Порядку проведення обов'язкової перевірки фінансової звітності комунальних підприємств незалежним аудитором, визначення критеріїв відбору незалежного аудитора і порядку його залучення,  Про визначення умов оплати праці голови та заступника голови районної ради на 2020 рік,  Про затвердження плану роботи районної ради  на 2020 рік, Про хід виконання та зняття з контролю депутатських запитів та інші.

Постійною комісією рекомендовано  доповнити  проект порядку денного першого пленарного засідання чергової тридцять п’ятої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2019 рік. Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.2. Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки». Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.3. Про зміни до Програми інформатизації Зарічненського району на 2019-2020 роки. Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.4. Про введення додаткових штатних одиниць у виконавчому апараті районної ради. Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

При розгляді питання проекту порядку денного «Про затвердження Порядку проведення обов'язкової перевірки фінансової звітності комунальних підприємств незалежним аудитором, визначення критеріїв відбору незалежного аудитора і порядку його залучення» голова постійної комісії Тамара Алексіюк внесла  рекомендацію, - Засновнику КП «Сніжинка» Зарічненської районної ради терміново зібрати інформацію у наявних і діючих у районі служб та установ про фінансовий стан КП «Сніжинка» Зарічненської районної ради (про наявність заборгованості або відсутність заборгованості).

Депутати розглянули  всі проекти рішень, що виносяться на розгляд чергової тридцять п’ятої  сесії районної ради  VII  скликання.