Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Сьогодні, 5 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочистості, на які зібралися сільські, селищний голови, депутати районної, ради,  секретарі,   працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники громадськості, волонтери.

Усіх присутніх з професійним святом  привітали голова районної ради Аркадій Місюра та в.о. голови райдержадміністрації Сергій Ширінга, які у своїх виступах  наголосили на надзвичайно важливій  ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили сільським та  селищним головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів. Також керівництво району привітали присутніх у залі волонтерів зі святом, яке вони святкують сьогодні - 5 грудня, подякували їм за патріотизм і мужність, самопожертву заради нашої неньки України.

 

Слова подяки  з нагоди Дня місцевого самоврядування та Міжнародного дня волонтера присутнім у залі висловив Ігор Михайлович Колб – волонтер нашого краю.

За багаторічну сумлінну працю,  вагомий внесок у розвиток територіальних громад Зарічненщини та з нагоди Дня місцевого самоврядування  кращим представникам органів місцевого самоврядування вручили квіти та нагородили Почесними грамотами   районної державної адміністрації та районної ради.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт. Працівники районного будинку культури своїми виступами подарували присутнім не лише відчуття свята, але й натхнення для подальшої роботи задля блага району та наших працьовитих краян.