Відбулося засідання президії районної ради

09 грудня 2019 року відбулося засідання президії Зарічненської районної ради, яке провів голова районної ради Аркадій Місюра.

Голова районної ради поінформував голів постійних комісій та керівників депутатських фракцій  про суть і актуальність питань порядку денного сесії.

Членами президії було детально обговорено 28 питань, які запропоновані до розгляду на черговому  засіданні тридцять п'ятої сесії, враховуючи й додаткові питання, які виникли в процесі підготовки до сесії.

За результатами обговорень президія затвердила  перелік питань для розгляду на пленарних засіданнях чергової тридцять п’ятої  сесії та доповнила друге пленарне засідання питанням «Про прогноз районного бюджету на 2021-2022 роки».

Також було рекомендовано:

- райдержадміністрації розробити районну програму щодо фінансової підтримки Зарічненської районної організації Червоного Хреста України та подати її на затвердження районній раді в установленому порядку;


- Зарічненському районному місцевому архіву Рівненської області підготовити згідно вимог чинного законодавства України проект регуляторного акта щодо перегляду та економічного обгрунтування збільшення вартості цін на платні роботи і послуги, які надаються місцевим  архівом.