«Крути – наша слава, наша історія»

Героїчна оборона Крут у січня 1918 року стала однією з найвеличніших сторінок української історії, вражаючим прикладом жертовної боротьби українців за власну державність.

Захисники Крут героїчно виконали своє бойове завдання – у запеклих боях з переважаючими силами противника, затримали просування російських загарбників на Київ.

Вшановуючи захисників Крут у січні 1918 року, ми бачимо історичні паралелі із героями сучасної російсько-української війни.

Пам’ятаємо усіх українських воїнів усіх часів, які обороняли свободу і незалежність України і зараз незламно стоять на захисті Українського Народу та Держави.
У Зарічненській районній бібліотеці до цієї дати оформлена книжкова виставка «Крути – наша слава, наша історія» та підготовлено інформаційний огляд літератури «Тут, юнь прекрасна і свята, встелила землю вмить єдину». 28 січня в районній книгозбірні пройшли літературні читання «Подвиг під Крутами – символ національної честі», участь в яких прийняли працівники бібліотеки а також користувачі книгозбірні.