Рівненщина: важливе на сьогодні про COVID-19

Станом на 8.00 19 березня на Рівненщині хворих на коронавірус не зафіксовано. Разом з тим, в Україні лабораторно зафіксовано 16 випадків COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та м. Київ (2).

В області продовжуються карантинні заходи з метою недопущення поширення короновіруса.

Триває робота Цілодобового оперативного штабу при Рівненській ОДА з протидії коронавірусу. Служби, що увійшли до його складу, працюють над вирішенням стабільного життєзабезпечення регіону в умовах протиепідемічних заходів.

Так, з метою безперебійної роботи промислових підприємств та лікарень в області на період карантину запроваджуються спеціальні рейси для їх працівників. Запропонований новий механізм доїзду людей на роботу дозволяє заключати підприємствам договори з перевізниками на перевезення.

Нагадаємо, з вчорашнього дня на Рівненщині, як і в Україні, діє обмеження руху громадського транспорту. Такі заходи затверджені рішенням Уряду. Тому скасовані усі перевезення між містами, районами та областями.

Карантин триває у лікарнях та соціальних закладах Рівненщини. Так, медзаклади первинного рівня працюють у звичному режимі, а вторинного – з обмеженнями. Зокрема, обласні, районні та міські лікарні припинили планові операції та консультації, окрім невідкладної та ургентної допомоги.

Окрім того, інтернатні установи закриті для відвідувачів. Також у зв’язку із карантином заборонено відвідування і в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Разом з тим, усі соціальні допомоги, передбачені державою, вчасно надаються в Рівненській області. Людям виплачуються пенсії, інші грошові виплати.

В обласному центрі та районах працюють кол-центри, працівники яких консультують додзвонювачів стосовно того, як вберегтися від інфекції і які карантинні заходи ввели в області.

Номер обласної гарячої лінії - 0 800 500 078.