Карантинні обмеження не завадили депутатській діяльності

17 червня під головуванням Аркадія Місюри відбулося пленарне засідання тридцять восьмої сесії районної ради. В роботі засідання взяли участь 18 депутатів з 34 за списком. Кількість запрошених учасників сесії також була обмежена - голова райдержадміністрації Віктор Кушнерук, заступник голови РДА Наталія Пронькіна, окремі сільські голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації з числа доповідачів і виступаючих на сесії.

До уваги депутатів було винесено плановий блок питань, а також ті, до розгляду які були рекомендовані постійними комісіями та президією, засідання яких передувало пленарному засіданню сесії.

Зокрема, депутатами було розглянуто звіти  керівників КНП  «Зарічненська центральна районна лікарня» та КП «Сніжинка», затверджено зміни до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року. В порядку контролю заслухано хід виконання програм ради щодо розвитку малого і середнього підприємництва, забезпечення молоді житлом на 2018-2023, військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, інформатизації Зарічненського району на 2019-2020 роки, підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Зарічненському районі на 2019-2020 роки.

 

За рекомендаціями робочих органів ради, порядок денний сесії був доповнений питаннями:  Про реєстрацію права спільної власності територіальних громад району на об’єкти нерухомого майна, Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки», Про зміни до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства ,,Зарічненська центральна районна лікарня” Зарічненської районної ради Рівненської області на 2020 рік, Про зміни до районної Програми фінансової підтримки з питань призначення державних соціальних допомог та компенсації, надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі на 2020-2023 роки, а також Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

Не дивлячись на низьку явку депутатів районної ради, всі питання порядку денного сесії були розглянуті і прийняті відповідні рішення наявною кількістю обранців одноголосно.