День селища Зарічне!

28 серпня громада селища Зарічного відзначала День селища Зарічне!

Святковий День для жителів смт. Зарічне був насичений багатьма цікавими програмами, на різні смаки, яких й пропускати не хотілося.

О 7.30 год. – святкове богослужіння в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці смт. Зарічне  та подячний молебень за Україну, Зарічне та його мешканців.

Урочисте відкриття свята відбулось о 17 годині  на площі «Героїв майдану». З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова, Володимир Ломако.З нагоди свята відбулась концертна програма за участі виступів колективів районного будинку культури: «Журавка», «Батьківська хата», «Меріданс» та багатьох інших.

З Днем селища жителів та гостей Зарічного привітав народний депутат України Василь Яніцький і найбільшим подарунком для жителів селища від народного депутата  став виступ артиста Сашка Невже та ВІА «ТоШоНаДо».

Протягом дня діяло ряд розважальних програм, виставка-ярмарок, традиційний святковий куліш, а також можна було скуштувати пиво броварні «Волинський Бровар» та поласувати стравами «Козацької кухні» м. Львів.

Незабутні враження отримав кожен хто відвідав атракціони для дітей та дорослих.

Низку заходів завершила вечірня дискотека.

Нехай наше селище стає кращим і ми у ньому!