Робота п’ятнадцятої сесії районної ради

6 вересня відбулося засідання чергової 15 сесії районної ради в засіданні якої взяло участь 24 депутати з 34. З числа запрошених на сесії були присутніми заступник голови райдержадміністрації Сергій Ширінга, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, сільські, селищний голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

Нагадуємо, що сесійному засіданню передувала робота постійних комісій та президії ради, які працювали відповідно 4 та 5 вересня.

Розпочалася сесія приємним моментом, адже голова районної ради Аркадій Місюра на початку пленарного засідання від імені усіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження, а саме: заступника голови ради Леоніда Філончука, а також Анатолія Полюховича та Василя Банька.

До уваги депутатів було запропоновано 28 питань порядку денного сесії. Серед них, зокрема, розглядалися питання щодо звітів керівника районного відділу поліції Кір»янова С.Г., головного лікаря районного центру ПМСД Машталяра М.С., директора КП «Сніжинка» Полюховича Д.І., затверджено нові тарифи на послуги теплопостачання КП «Сніжинка» та про передачу в оренду на 2 роки й 11 місяців селищній раді приміщення під дитячий садок про що вже тривалий час йшлася дискусія на засіданнях постійних комісій районної ради.

Активне обговорення серед депутатів викликали й питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що передаються в оренду на 7 років на територіях Морочненської та Неньковицької сільських рад. Заслухавши висловлені пропозиції, було вирішено повернути названі питання на доопрацювання.

З рішеннями п’ятнадцятої сесії районної ради громадськість Зарічненського району та всі зацікавлені можуть ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту.

Виконавчий апарат Зарічненської районної ради