Районний підсумковий звітний концерт КДК

Культурно-мистецьке життя кожного села – це також невід'ємна частинка розвитку району – його духовна складова. Впродовж більше, ніж півроку, з 1 квітня по 1 листопада, представники відділу культури мандрували від сільради до сільради, де проходили звітні концерти культурно-дозвіллєвих комплексів. В одних сільрадах такі заходи проводились на вищому рівні, у когось - дещо гірше, а ще хтось просто дивував творчими талантами. Кращі з кращих номерів відбирались на районний підсумковий звітний концерт КДК. І ось 30 жовтня грандіозне дійство відбулося в районному Будинку культури. Вже лише той факт, що на одну сцену, в одну концертну програму було зібрано увесь творчий цвіт з усіх сільрад – дорогого вартий. Урочисту частину відкрили керівники районної ради та райдержадміністрації. Грамотами - за належний рівень роботи культурно-дозвіллєвих комплексів були нагороджені: Кухітсько-Вільський, Кухченський, Локницький, Нобельський, Вичівський, Перекальський сільські голови. А, за невтомну творчу діяльність, Подяками були відмічені: Швая Марія Михайлівна (керівник гурту «Вовчицькі півні»), Олувко Марія Іванівна (Перекальський КДК), Ошурко Олександр Петрович (Річицький сільський голова), Кучинська Світлана Миколаївна(зав. клубом с. Перекалля), Пожарська Марія Анатоліївна (зав. клубом с. Іванчиці), Войтович Ольга Павлівна (зав.клубом с. Вичівка), Курин Наталія Сергіївна (Локницький КДК), Полюхович Валентина Миколаївна (директор Привітівської ЗОШ), Мишківська Сніжана Петрівна (директор Річицької ЗОШ).

Що показав концерт? По перше, різножанровість виступів. Демонстрували сільські артисти прекрасні фольклорні, гумористичні, хореографічні, театралізовані, музичні номери і, звичайно, пісенні. По друге, не можна було не помітити різновікову категорію виступаючих: на сцені органічно виглядали і зовсім маленькі артисти, і юні та молоді, і старші, у котрих душа палає. Приємно було бачити серед учасників районного звіту КДК як великі хорові колективи, так і чолові тріо або квартети, а також сімейні дуети. Не можливо не відмітити й те, що участь у звітних концертах культурно-дозвіллєвих комплексів сільрад, а відтак - і в районній концертній програмі, приймали не лише працівники культури, а й вчителі, учні навчальних закладів, працівники ФАПів, безробітні та пенсіонери – усі, хто має талант і любов до пісні, до сцени, до людей.

Вибагливий глядач давав свою оцінку виступаючим. Можливо, не кожний концертний номер вдалося розкрити й показати у найкращій формі, хтось залишився задоволеним від свого виступу, а комусь бракувало репетицій. Але це зовсім не позначилося на величі і значимості дійства, яке об»єднало всі найкращі таланти району. Адже нести пісню до народу – це дар Божий і покликання водночас.

Учасники районного звіту КДК , розподілені на групи, поїдуть з концертними програмами по селах нашого району.