Головна сторінка Постійні комісії

Weblinks

Склад постійних комісій районної ради

 

Склад постійних комісій районної ради

1. Комісія з питань бюджетно-фінансової та податкової політики:

Голова комісії: Мітітюк Олег Дмитрович – депутат від Зарічненської районної місцевої партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Заступник голови комісії: Мельник П.В. - депутат від Зарічненської районної організації політичної партії «Конкретних справ»;

Секретар комісії: Димарчук Сергій  Леонтійович– депутат від Зарічненської районної партійної організації партії «Воля»;

Члени комісії:

Смаглюк Анатолій Федорович - депутат від Зарічненської районної місцевої партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»,

Сарич Віталій Сергійович - депутат від Зарічненської районної організації ВО «Батьківщина»;

Харковець Володимир Миколайович - депутат від Зарічненської районної місцевої партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Мосійчук Анатолій Миколайович – депутат від Зарічненської районної місцевої парторганізації  політичної партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайчинка "Справедливість"";

Полюхович Анатолій Іванович – депутат від Зарічненської районної партійної організації Українське об’єднання «Укроп».

2. Комісія з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики:

Голова комісії:  Прохор Олександр Володимирович - депутат від Зарічненської районної місцевої партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Заступник голови комісії: Мойсієвич Руслан Миколайович – депутат від Зарічненської районної місцевої партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Секретар комісії: Корнійчук Василь Зіновійович – депутат від Зарічненської районної місцевої парторганізації  політичної партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайчинка "Справедливість"".

Члени комісії:

Полюхович Тетяна Степанівна - депутат від Зарічненської районної місцевої партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

3. Комісія з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту:

Голова комісії:  Алексіюк Тамара Гнатівна - депутат від Зарічненської районної місцевої парторганізації  політичної партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайчинка "Справедливість"".

Члени комісії:

Кутинець Катерина Василівна – депутат від Зарічненської районної організації ВО «Батьківщина»;

Шулюк Богдан Семенович – депутат від Зарічненської районної організації «Аграрна партія України»;

Банько Василь Віталійович – депутат від Зарічненської районної організації «Аграрна партія України»;

Кардач Сергій Миколайович - депутат від Зарічненської районної партійної організації партії «Воля».

4. Комісія з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села:

Голова комісії: Клімович Павло Петрович – депутат від Зарічненської районної організації ВО «Свобода».

Заступник голови комісії: Чепура Микола Федорович – депутат від Зарічненської районної місцевої партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Секретар комісії: Командік Ольга Василівнадепутат від Зарічненської районної організації політичної партії «Конкретних справ»;

Члени комісії:

Конопліцька Світлана Андріївна –депутат від Зарічненської районної місцевої парторганізації  політичної партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайчинка "Справедливість"";

Сорочиць Лідія Павлівна - депутат від Зарічненської районної організації ВО «Батьківщина»;

Черевко Леонід Іванович - депутат від Зарічненської районної організації ВО «Батьківщина»;

Горегляд Андрій Вікторович- депутат від Зарічненської районної місцевої партійної організації "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

5. Комісія з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей:

Голова комісії: Полюхович Віра Анатоліївна – депутат від Зарічненської районної організації ВО «Свобода».

Члени комісії:

Пуха Анатолій Федорович – депутат від Зарічненської  районної організації  Політичної партії «Конкретних справ»;

Чекун Ірина Василівна – депутат від Зарічненської районної партійної організації Українське об’єднання «Укроп»;

Курадовець Ірина Андріївнадепутат від Зарічненської  районної організації  Політичної партії «Конкретних справ»;

Шрамович Тамара Дмитрівна -депутат від Зарічненської районної місцевої парторганізації  політичної партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайчинка "Справедливість"";

Брень Віра Василівна - депутат від Зарічненської районної організації ВО «Батьківщина»;

Крупко Людмила Іванівна - депутат від Зарічненської районної орагізації ВО "Батьківщина";

Тумаш Павло Павлович - депутат від Зарічненської районної організації ВО "Батьківщина".