Поіменне голосування та протокол

1. Поіменне голосування  завантажити

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

чергової  двадцять другої  сесії  районної  ради

сьомого скликання

Від 21 березня 2018 року

Розпочалася сесія об 11 год. 10 хв.

Закінчилась сесія об 12 год. 45 хв.

Обрано депутатів – 34.

Присутні на сесії депутатів – 27.

(Список присутніх депутатів додається, додаток 1).

Сесію веде голова районної ради Місюра А.А.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати та запрошені !

Розпочинаємо роботу чергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання.

Вношу пропозицію чергову двадцять другу сесію районної ради сьомого скликання розпочати.

Заперечень немає?

Хто за те, щоб розпочати роботу чергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання,  прошу голосувати? Хто проти? Утримався? Приймається.

Чергову двадцять другу сесію районної ради сьомого скликання оголошую відкритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Місюра А.А. – голова районної ради.

На сесію районної ради запрошені: заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські та селищний голови, керівники підприємств, установ, організацій району, які не є депутатами районної ради.

В роботі сесії приймає участь депутат обласної ради від Зарічненського району – Бойко Віталій Ярославович. Шановні депутати, дозвольте Віталія Ярославовича запросити у президію. Заперечень не має? Прошу Вас, Віталій Ярославович, у президію районної ради.

 

(Список присутніх запрошених додається, додаток  2).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Пропоную обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів. Які є пропозиції стосовно кандидатур?

Надійшла пропозиція обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів, а саме:   Чепура М.Ф., Командік О.В., Крупко Л.І. Заперечень немає? Прошу голосувати.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 1 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів: Чепура М.Ф., Командік О.В., Крупко Л.І.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Членів лічильної комісії прошу зайняти свої робочі місця.

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи чергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання. Проект порядку денного та регламенту роботи чергової двадцять другої сесії депутатам роздані, обговорення відбулося на засіданнях постійних комісій і президії районної ради, а також було розміщено на офіційному веб-сайті районної ради. Які є пропозиції чи зауваження у депутатів районної ради? Немає? Вношу пропозицію проект порядку денного та регламенту роботи чергової двадцятої сесії районної ради прийняти за основу. Прошу голосувати.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 2 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

На засіданнях постійних комісій та президії районної ради було рекомендовано доповнити проект порядку денного двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання наступними питаннями:

„Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада)”, „Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада)”, „Про Програму розвитку  культури  Зарічненського району на період до 2022 року ”, „Про Програму розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Зарічненського району на 2018 рік з внесеними змінами ”, „Про створення комунальної установи «Зарічненський інклюзивно - ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області”, „Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік ”, „Про надання дозволу  про передачу в оренду частини приміщення”.

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого ще будуть доповнення до проекту порядку денного чергової двадцять другої сесії районної ради? Немає? Хто за внесені доповнення прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 3 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! В кого будуть зауваження до проекту порядку денного чергової двадцять другої сесії районної ради? Немає.

Хто за те, щоб запропонований проект порядку денного та регламенту роботи чергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання з внесеними доповненнями прийняти  в цілому, прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 4 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

затвердити порядок денний та регламент роботи чергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання з озвученими доповненнями за наступним змістом:

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1.Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає:  Філончук Л.М. – заступник голови районної ради

2. Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року № 148 зі змінами.

Доповідає: Ширінга С.Ф.  – заступник голови райдержадміністрації.

3. Про звіт щодо виконання програми зайнятості населення Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 грудня 2013 року № 363.

Доповідає: Кречко В.М. – директор Зарічненського районного центру зайнятості населення.

4. Про звіт щодо виконання програми розвитку культури Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня  2013 року № 315.

Доповідає: Тишковець Н.В. – в.о. начальника відділу   культури та туризму райдержадміністрації.

5. Про Програму розвитку  культури  Зарічненського району на період до 2022 року.

Доповідає: Тишковець Н.В. – в.о. начальника відділу   культури та туризму райдержадміністрації.

6. Про Програму сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі  на 2018 рік.

Доповідає: Секретар В.П. -   керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

7. Про Програму розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Зарічненського району на 2018 рік з внесеними змінами.

Доповідає:  Дубінецька О.І. – завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Зарічненської райдержадміністрації.

8. Про хід виконання рішення районної ради від 13 квітня 2016 року № 60 «Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Зарічненському районі на 2015-2020 роки».

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

9. Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції» зі змінами.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10. Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 605 «Про забезпечення спеціальними сумішами для лікувального харчування та диспансеризації хворих на фенілкетонурію Зарічненського району» зі змінами.

Доповідає: Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги».

11. Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги».

12. Про створення комунальної установи «Зарічненський інклюзивно - ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

13. Про надання дозволу  про передачу в оренду частини приміщення.

Доповідає: Ширінга С.Ф.  – заступник голови райдержадміністрації.

14. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

15. Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання та зняття з балансу основних засобів.

Доповідає: Сад І.М. – директор територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району.

16. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада).

Доповідає: Андрієнко В.О. - провідний  інженер – землевпорядник ДП «Рівненський інститут землеустрою».

17. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада).

Доповідає: Андрієнко В.О. - провідний  інженер – землевпорядник ДП «Рівненський інститут землеустрою».

18. Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили  чинність.

Доповідає:  Філончук Л.М. – заступник голови районної ради

19. Різне.

Для виступів депутатів.

Для довідок.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Переходимо до розгляду питань порядку денного. Перше питання порядку денного – Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання. З даного питання доповідає Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

 

СЛУХАЛИ: 1. Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Шановні депутати!

На сьогоднішній день надійшло два депутатських звернення. Перше від депутата районної ради Мельника Павла Володимировича про звернення депутатів Зарічненської районної ради щодо підтримки та подальшого недопущення закриття Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.

Зачитує звернення депутата районної ради Мельника П.В.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати депутатське звернення депутата районної ради Мельника П.В.? Прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 5 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 291, додається

 

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Наступний депутатський запит надійшов від депутата районної ради Полюховича Анатолія Івановича про розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією.

Зачитує депутатський запит депутата районної ради Полюховича А.І. та проект рішення по даному запиту.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати депутатський запит депутата районної ради Полюховича А.І. та звернутися до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією? Прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 26.

Не взяли участь у голосуванні – 1. (Протокол лічильної комісії № 6 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 292, додається

 

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Наступний запит знову від депутата районної ради Полюховича Анатолія Івановича про створення громадських формувань при районній раді.

Зачитує запит депутата районної ради Полюховича А.І.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Я пропоную детально вивчити правову сторону створення громадських формувань районними радами і цей запит винести на розгляд профільної постійної комісії районної ради. Прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 7 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

детально вивчити дане питання і винести його на розгляд на профільної постійної комісії районної ради.

 

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Ще один запит надійшов від депутата районної ради Полюховича Анатолія Івановича про придбання громадянами України автомобілів на іноземній реєстрації.

Зачитує запит депутата районної ради Полюховича А.І.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Я пропоную цей запит винести на розгляд профільної постійної комісії районної ради. Прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 8 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

детально вивчити дане питання і винести його на розгляд на профільної постійної комісії районної ради.

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Шановні депутати! На адресу районної ради надійшли відповіді на депутатські запити, що розглядалися на попередніх сесіях районної ради.

(Зачитує відповіді).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року № 148 зі змінами.

Слово для виступу надається заступнику голови райдержадміністрації Ширінзі С.Ф..

СЛУХАЛИ: 2. Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року № 148 зі змінами.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати!

Які будуть запитання до Сергія Федоровича? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 25.

Не взяли участь у голосуванні – 2. (Протокол лічильної комісії № 9 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 293, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про звіт щодо виконання програми зайнятості населення Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 грудня 2013 року № 363.

Слово для виступу надається Кречку В.М. – директору Зарічненського районного центру зайнятості населення.

СЛУХАЛИ: 3. Про звіт щодо виконання програми зайнятості населення Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 грудня 2013 року № 363.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати!

Які будуть запитання до Володимира Миколайовича? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 10 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 294, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про звіт щодо виконання програми розвитку культури Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня  2013 року № 315.

Слово для виступу надається Тишковець Н.В.  – в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 4. Про звіт щодо виконання програми розвитку культури Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня  2013 року № 315.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27.  (Протокол лічильної комісії № 11 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 295, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про Програму розвитку  культури  Зарічненського району на період до 2022 року.

Слово для виступу надається Тишковець Н.В.  – в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 5. Про Програму розвитку  культури  Зарічненського району на період до 2022 року.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 12 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 296, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про Програму сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі  на 2018 рік.

Слово для виступу надається Секретарю В.П. -   керівнику-адміністратору Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 6. Про Програму сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі  на 2018 рік.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 13 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 297, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про Програму розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Зарічненського району на 2018 рік з внесеними змінами.

Слово для виступу надається Дубінецькій О.І. – завідувачці сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Зарічненської райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 7. Про Програму розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Зарічненського району на 2018 рік з внесеними змінами.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 14 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 298, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 13 квітня 2016 року № 60 «Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Зарічненському районі на 2015-2020 роки».

Слово для виступу надається Мітітюку О.Д. – головному лікарю КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

СЛУХАЛИ: 8. Про хід виконання рішення районної ради від 13 квітня 2016 року № 60 «Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Зарічненському районі на 2015-2020 роки».

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 15 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 299, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції» зі змінами.

Слово для виступу надається Шелегіній Л.М. – начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 9. Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції» зі змінами.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть питання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався?

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 16 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 300, додається

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 605 «Про забезпечення спеціальними сумішами для лікувального харчування та диспансеризації хворих на фенілкетонурію Зарічненського району» зі змінами.

Слово для виступу надається Машталяру М.С. – головному лікарю КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги».

СЛУХАЛИ: 10. Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 605 «Про забезпечення спеціальними сумішами для лікувального харчування та диспансеризації хворих на фенілкетонурію Зарічненського району» зі змінами.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 26.

Утримався – 1. (Протокол лічильної комісії № 17 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 301, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається Машталяру М.С. – головному лікарю КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги».

 

СЛУХАЛИ: 11. Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача?  Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 18 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

На засіданні президії районної ради було прийнято рекомендацію, пункт 5 проекту рішення з даного питання доповнити словами: «Встановити, що у разі необхідності, засновником може прийматись рішення про зміну розміру статутного фонду підприємства».

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення? Немає?

Тоді прошу голосувати. Хто за те, щоб озвучене доповнення внести до пункту 5 проекту рішення з даного питання? Хто проти? Утримався?

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 19 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення зі внесеним доповненням прийняти  вцілому.  Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 20 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 302, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про створення комунальної установи «Зарічненський інклюзивно - ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 12. Про створення комунальної установи «Зарічненський інклюзивно - ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 21 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 303, додається

 

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про надання дозволу  про передачу в оренду частини приміщення.

Слово для виступу надається заступнику голови райдержадміністрації Ширінзі С.Ф..

 

СЛУХАЛИ: 13. Про надання дозволу  про передачу в оренду частини приміщення.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 22 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 304, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Слово для виступу надається  Солодкій О.І. – начальнику фінансового управління райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 14. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався?

Голосували: за – 26.

Утримались – 1. (Протокол лічильної комісії № 23 додається).

 

Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації, озвучила зміни до проекту рішення „Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік”.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення? Немає?

Тоді прошу голосувати. Хто за внесення даних доповнень? Хто проти? Утримався?

Голосували: за – 26.

Утримались – 1.  (Протокол лічильної комісії № 24 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення з внесеними змінами прийняти  вцілому.  Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 26.

Утримались – 1.  (Протокол лічильної комісії № 25 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 305, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання та зняття з балансу основних засобів.

Слово для виступу надається  Сад І.М. – директору територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району.

СЛУХАЛИ: 15. Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання та зняття з балансу основних засобів.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 27.  (Протокол лічильної комісії № 26 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 306, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного сесії - Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада).

Слово для виступу надається  Андрієнку В.О. - провідному  інженеру – землевпоряднику ДП «Рівненський інститут землеустрою».

СЛУХАЛИ: 16. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 27 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 307, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада).

Слово для виступу надається  Андрієнку В.О. - провідному  інженеру – землевпоряднику ДП «Рівненський інститут землеустрою».

СЛУХАЛИ: 17. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 28 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 308, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили  чинність.

Слово для виступу надається  Філончуку Л.М. – заступнику голови районної ради.

СЛУХАЛИ: 18. Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили  чинність.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 27. (Протокол лічильної комісії № 29 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 309, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного  сесії  - Різне.

Хто з депутатів чи запрошених бажає виступити? Будь ласка Віталій Ярославович.

Бойко В.Я.депутат обласної ради,  подякував за співпрацю.

 

Виступили депутати районної ради Полюхович А.І., Пуха А.Ф., голова районної ради Місюра А.А.

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть запитання, пропозиції чи зауваження щодо роботи та ведення сесії районної ради? Немає?

 

Шановні депутати та запрошені!

Двадцять другу сесію районної ради сьомого скликання оголошую закритою.

(Звучить Державний Гімн України)

 

Голова районної ради                                                                          А.А.Місюра

Додаток  1

до протоколу чергової двадцять другої сесії районної ради від 21 березня 2018 року

СПИСОК

присутніх депутатів Зарічненської районної ради

на черговій двадцять другій сесії районної ради

сьомого скликання

1. Алексіюк Тамара Гнатівна

2. Банько Василь Віталійович

3. Брень Віра Василівна

4. Горегляд Андрій Вікторович

5. Командік Ольга Василівна

6. Конопліцька Світлана Андріївна

7. Корнійчук Василь Зіновійович

8. Крупко Людмила Іванівна

9. Курадовець Ірина Андріївна

10. Кутинець Катерина Василівна

11. Мельник Павло Володимирович

12. Місюра Аркадій Аркадійович

13. Мітітюк Олег Дмитрович

14. Мосійчук Анатолій Миколайович

15. Мойсієвич Руслан Миколайович

16. Полюхович Анатолій Іванович

17. Полюхович Віра Анатоліївна

18. Прохор Олександр Володимирович

19. Пуха Анатолій Федорович

20. Смаглюк Анатолій Федорович

21. Філончук Леонід Михайлович

22. Харковець Володимир Миколайович

23. Чекун Ірина Василівна

24. Чепура Микола Федорович

25. Черевко Леонід Іванович

26. Шулюк Богдан Семенович

27.Шрамович Тамара Дмитрівна

Додаток  2

до протоколу чергової двадцять другої сесії районної ради від 21 березня 2018 року

СПИСОК

присутніх запрошених на черговій

двадцять другій сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

1. Бойко Віталій Ярославович – депутат Рівненської обласної ради від Зарічненського району.

2.   Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

2.   Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

3.  Мартинюк Є.М. - т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

4. Мичка В.С. – начальник Зарічненського відділу Сарненської місцевої прокуратури.

5.  Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

6.  Тишковець М.О. – в.о. начальника відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру в Рівненській області.

7. Воронко Р.В. – керівник апарату районної державної адміністрації.

8. Полюхович Ю.І. – начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

9.Касянчик П.Ф. – начальник управління Пенсійного фонду України в Зарічненському районі.

10.  Машталяр М.С. –  головний лікар КЗОЗ Зарічненський районний центр ПМСД.

11.  Полховський Ю.М. – начальник управління держпродспоживслужби в Зарічненському районі.

12. Денисюк С.М. – начальник Зарічненського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

13. Шелегіна Л.М.  –  начальник  управління  соціального захисту  населення райдержадміністрації.

14. Безменська Н.М. – директор КЗ „Будинок учнівської молоді” Зарічненської районної ради.

15. Дубінецька О.І. – начальник  відділу  архітектури,  містобудування  та  ЖКГ райдержадміністрації.

16. Кречко В.М. – начальник Зарічненського центру зайнятості.

17. Ломако В.О. –  Зарічненський селищний голова.

18. Мельник Р.М. – Борівський сільський голова.

19. Полюхович В.С. – Вичівський сільський голова.

20. Шепелевич В.Д. – Дібрівський сільський голова.

21. Черевко Л.О. – Кухітсько-Вільський сільський голова.

22. Захаревич О.І. – Морочненський сільський голова.

23. Войтович В.К. – секретар Новорічицької сільської ради.

24. Ошурко О.П. – Річицький сільський голова.

25. Проневич В.М. – Сенчицький сільський голова.

26. Полюхович В.І. – Серницький сільський голова.

27.Кулачок М.І. – Омитський сільський голова.

28.Прус І.І. – учасник АТО.

29. Пюро В.Й. – помічник народного депутата України