Результати голосування та протокол 7-ї сесії

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

чергової  сьомої  сесії  районної  ради

сьомого скликання

Від 21 вересня 2016 року

Розпочалася сесія об 11 год. 10 хв.

Закінчилась сесія об 12 год. 10 хв.

Обрано депутатів – 34.

Присутні на сесії депутатів – 27.

(Список присутніх депутатів додається, додаток № 1).

Сесію веде заступник голови районної ради Місюра А.А.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Шановні депутати та запрошені !

Розпочинаємо роботу чергової сьомої сесії районної ради сьомого скликання.

Вношу пропозицію сьому сесії районної ради сьомого скликання розпочати.

Заперечень немає?

Хто за те, щоб розпочати роботу чергової сьомої сесії районної ради сьомого скликання  прошу голосувати? Хто проти? Утримався? Приймається.

На сесію районної ради запрошені: депутати Рівненської обласної ради Бойко В.Я. та Ткач О.О, заступник голови Зарічненської райдержадміністрації,  начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищний голови, керівники підприємств, установ, організацій району, які не є депутатами районної ради.

(Список присутніх запрошених додається, додаток № 2).

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Пропоную обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів. Які є пропозиції стосовно кандидатур?

(В зал зайшла депутат районної ради Командік О.В.)

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Поступила пропозиція обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів, а саме:  Командік О.В., Полюхович Т.С., Сорочиць Л.П. Заперечень немає? Прошу голосувати.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 1 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Обрати лічильну комісію у складі депутатів: Командік О.В., Полюхович Т.С., Сорочиць Л.П.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Членів лічильної комісії прошу зайняти свої робочі місця.

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи чергової сьомої сесії районної ради сьомого скликання. Проект порядку денного та регламенту роботи чергової сьомої сесії депутатам роздані, обговорення відбулося на спільному засіданні постійних комісій і президії районної ради, а також було розміщено на офіційному веб-сайті районної ради. Які є пропозиції чи зауваження у депутатів районної ради? Немає? Вношу пропозицію проект порядку денного та регламенту роботи позачергової четвертої сесії районної ради прийняти за основу. Прошу голосувати.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 2 додається).

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

На засіданнях постійних комісій та президії районної ради були внесені рекомендації внести до порядку денного чергової сьомої сесії районної ради питання наступного змісту: „Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік”, „ Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, від 25 грудня  2012 року № 256”, „Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки”, „Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа”  Зарічненської районної ради”, „Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області”, „Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області”, „Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області та затвердження її Статуту в новій редакції”, „Про відкриття філій Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області”.

Виконавчий апарат районної ради вніс вищевказані зміни до проекту порядку денного, який вам розданий та оприлюднений на сайті районної ради.

 

(В зал зайшли депутати районної ради Брень В.В. та Черевко Л.І.)

Хто за те, щоб дані питання внести до порядку денного чергової сьомої сесії районної ради, прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за - одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 3 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

внести до порядку денного чергової сьомої сесії районної ради питання „Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік”; „ Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, від 25 грудня  2012 року № 256”; „Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки”; „Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа”  Зарічненської районної ради”; „Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області”; „Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області”; „Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області та затвердження її Статуту в новій редакції”; „Про відкриття філій Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області”.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

В кого будуть зауваження чи пропозиції до порядку денного чергової сьомої сесії районної ради? Немає? Хто за те, щоб запропонований порядок денний та регламент роботи чергової сьомої сесії районної ради сьомого скликання  зі змінами та доповненнями прийняти  в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 4 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Затвердити порядок денний та регламент роботи чергової сьомої сесії районної ради сьомого скликання зі змінами та доповненнями.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1.Про розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

2. Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку.

Доповідає: Кір'янов С.Г.- т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Рівненській області.

3. Про  звіт головного лікаря  комунального закладу „Зарічненська центральна районна лікарня”.

Доповідає: Мітітюк О.Д. -  головний лікар КЗ „Зарічненська ЦРЛ”.

4. Про звіт директора  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району про роботу установи  упродовж звітного періоду.

Доповідає: Дубінецька Н.С.– в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району Рівненської області.

5. Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 – 2020 роки.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

6. Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

7. Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, від 25 грудня  2012 року № 256.

Доповідає: Шелегіна Л.М. - начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

8. Про хід виконання рішення районної ради від 11 грудня 2013 року № 369 „Про районну цільову соціальну програму підтримки сім'ї до 2016 року зі змінами”.

Доповідає: Козловська Л.М. – директор Зарічненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

9. Про хід виконання рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 399 „Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Зарічненському районі на 2014-2016 роки”.

Доповідає: Цермолонський М.А. - в.о. завідувача сектору у справах молоді  та спорту райдержадміністрації.

10. Про хід виконання рішення районної ради від 27 вересня 2013 року № 343 „Про цільову програму створення та ведення містобудівного кадастру в Зарічненському районі на 2013-2017 роки”.

Доповідає: Дубінецька О.І. – завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово- комунального господарства райдержадміністрації.

11. Про хід виконання рішення районної ради від 26 червня 2013 року № 317 „Про районну Програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2017 роки”.

Доповідає:  Денисюк С.М. – начальник Зарічненського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

12. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

13. Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

14. Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

15. Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

16.  Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів

Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

17. Про відкриття філій Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації

18. Різне.

19. Для виступів депутатів.

20. Для довідок.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду порядку денного.

СЛУХАЛИ: 1. Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Слово для виступу надається керуючому справами районної ради Лишньому В.М.

Лишній В.М – керуючий справами районної ради.

(Зачитує відповіді, що надійшли на попередні депутатські запити та зачитує депутатський запит депутата районної ради Тумаша П.П.)

 

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Пропоную підтримати депутатський запит депутата районної ради Тумаша П.П. і направити його для розгляду та вжиття відповідних заходів до Зарічненської райдержадміністрації.

В кого з депутатів будуть запитання? Немає?

Пропоную проект рішення із зазначеного питання прийняти за основу та в цілому.

Голосували: за - одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 5 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 105, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку.

Слово для виступу надається Кір'янову С.Г.- т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Рівненській області.

СЛУХАЛИ: 2. Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку.

 

Кір'янов С.Г.- т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Рівненській області.

Інформація вам роздана, прошу задавати питання.

Клімович П.П. – депутат районної ради.

Розкажіть коротко, які конкретно заходи ви вживаєте для перешкоджання незаконному видобутку бурштину в районі.

 

Кір'янов С.Г.- т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Рівненській області.

В порівнянні з минулим роком, коли було вилучено 2 грами бурштину, в цьому році вилучено працівниками поліції 4 кг.

 

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які ще будуть запитання? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 6 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 106, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про звіт головного лікаря  комунального закладу „Зарічненська центральна районна лікарня”.

Слово для виступу надається Мітітюку О.Д. -  головному лікарю КЗ „Зарічненська ЦРЛ”.

СЛУХАЛИ: 3. Про звіт головного лікаря  комунального закладу „Зарічненська центральна районна лікарня”.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 7 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 107, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про звіт директора  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району про роботу установи  упродовж звітного періоду.

Слово для виступу надається Дубінецькій Н.С.– в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району Рівненської області.

СЛУХАЛИ: 4. Про звіт директора  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району про роботу установи  упродовж звітного періоду.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 8 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 108, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 – 2020 роки. 

Слово для виступу надається Ширинзі С.Ф. – заступнику голови райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 5. Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 – 2020 роки.

 

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 9 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 109, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки.

Слово для виступу надається Ширинзі С.Ф. – заступнику голови райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 6. Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки.

 

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 10 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 110, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, від 25 грудня  2012 року № 256.

Слово для виступу надається Шелегіній Л.М. - начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 7. Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, від 25 грудня  2012 року № 256.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 11 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 111, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 11 грудня 2013 року № 369 „Про районну цільову соціальну програму підтримки сім'ї до 2016 року зі змінами”.

Доповідає по даному питанню Козловська Л.М. – директор Зарічненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

СЛУХАЛИ: 8. Про хід виконання рішення районної ради від 11 грудня 2013 року № 369 „Про районну цільову соціальну програму підтримки сім'ї до 2016 року зі змінами”.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які будуть питання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 12 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 112, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 399 „Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Зарічненському районі на 2014-2016 роки”.

Слово для виступу надається  Цермолонському М.А. - в.о. завідувача сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 9. Про хід виконання рішення районної ради від 31 січня 2014 року №399 „Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Зарічненському районі на 2014-2016 роки”.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 13 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 113, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про хід виконання рішення районної ради від 27 вересня 2013 року № 343 „Про цільову програму створення та ведення містобудівного кадастру в Зарічненському районі на 2013-2017 роки”.

Слово для виступу надається  Дубінецькій О.І. – завідувачці сектору містобудування, архітектури та житлово- комунального господарства райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 10. Про хід виконання рішення районної ради від 27 вересня 2013 року № 343 „Про цільову програму створення та ведення містобудівного кадастру в Зарічненському районі на 2013-2017 роки”.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 14 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 114, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про хід виконання рішення районної ради від 26 червня 2013 року № 317 „Про районну Програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2017 роки”.

Слово для виступу надається Денисюку С.М. – начальнику Зарічненського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

СЛУХАЛИ: 11. Про хід виконання рішення районної ради від 26 червня 2013 року №317 „Про районну Програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2017 роки”.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 15 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 115, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Слово для виступу надається Солодкій О.І. – начальнику фінансового управління райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 12. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які ще будуть запитання чи пропозиції? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 16 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 116, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради.

Слово для виступу надається Ширінзі С.Ф. – заступнику голови райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 13. Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради. Проект рішення з даного питання попередньо був розданий для ознайомлення. Його обговорювали на засіданнях постійних комісій та президії районної ради, оприлюднили на сайті районної ради. Вношу пропозицію даний проект рішення прийняти за основу.

Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 17 додається).

 

Місюра А.А. – заступник голови районної ради. На засіданні президії районної ради поступила пропозиція доповнити проект даного рішення пунктом 11.4 виклавши його в такій редакції: „11.4. Розробити структуру та внести зміни до штатного розпису Комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради Рівненської області”.

Прошу голосувати за внесення даного доповнення. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 18 додається).

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти зі змінами і доповненнями вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 19 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 117, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 14. Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

 

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 20 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 118, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 15. Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

 

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 21 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 119, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 16. Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 22 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 120, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про відкриття філій Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 17. Про відкриття філій Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 23 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 121, додається

Місюра А.А. – заступник голови районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного  сесії  - 18.Різне.

Хто бажає виступити?

В кого із депутатів будуть запитання, пропозиції чи зауваження щодо роботи та ведення сесії районної ради? Немає?

 

Шановні депутати та запрошені!

Сьому сесію районної ради сьомого скликання оголошую закритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Заступник голови районної ради                                                               А.А.Місюра

 

Додаток № 1

до протоколу чергової сьомої сесії районної ради від 21 вересня 2016 року

СПИСОК

присутніх депутатів Зарічненської районної ради

на черговій сьомій сесії районної ради

сьомого скликання

 

1.Брень Віра Василівна

2.Димарчук Сергій Леонтійович

3.Кардач Сергій Миколайович

4.Клімович Павло Петрович

5.Командік Ольга Василівна

6.Конопліцька Світлана Андріївна

7.Корнійчук Василь Зіновійович

8.Крупко Людмила Іванівна

9.Курадовець Ірина Андріївна

10.Кутинець Катерина Василівна

11.Мельник Павло Володимирович

12.Місюра Аркадій Аркадійович

13.Мітітюк Олег Дмитрович

14.Мосійчук Анатолій Миколайович

15.Мойсієвич Руслан Миколайович

16.Полюхович Віра Анатоліївна

17.Полюхович Тетяна Степанівна

18.Прохор Олександр Володимирович

19.Сарич Віталій Сергійович

20.Смаглюк Анатолій Федорович

21.Сорочиць Лідія Павлівна

22.Тумаш Павло Павлович

23.Філончук Леонід Михайлович

24.Харковець Володимир Миколайович

25.Чекун Ірина Василівна

26.Чепура Микола Федорович

27.Черевко Леонід Іванович

 

Додаток № 2

до протоколу чергової сьомої сесії районної ради від 21 вересня 2016 року

СПИСОК

присутніх запрошених на черговій

сьомій сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

1.   Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

2.  Цермолонський М.А. - в.о. завідувача сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації.

3.   Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

4. Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

5. Полюхович Ю.І. – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

6. Кір'янов С.Г.- т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Рівненській області.

7. Машталяр М.С. - головний лікар КЗОЗ Зарічненський районний центр ПМСД.

8. Дубінецька О.І. – начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ районної держадміністрації.

9. Дубінецька Н.С.– в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району Рівненської області.

10. Полюхович Ф.В. – Заступник прокурора Зарічненського району.

11. Козловська Л.М. – директор Зарічненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді..

12. Шикіло С.І. – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

13. Денисюк С.М. – начальник Зарічненського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

14.Кречко В.м. – директор Зарічненського районного центру зайнятості.

15.Полховський Ю.М. – начальник управління державної ветеринарної медицини в Зарічненському районі.

16. Ломако В.О. – Зарічненський селищний голова.

17. Полюхович В.С. – Вичівський сільський голова.

18. Шепелевич В.Д. – Дібрівський сільський голова.

19. Харковець П.С. –Локницький сільський голова.

20. Черевко Л.О. – Кухітсько-Вільський сільський голова.

21. Захаревич О.І. – Морочненський сільський голова.

22. Свирид В.М. – Неньковицький сільський голова.

23. Слободянюк С.О. – Новорічицький сільський голова.

24. Полюхович Н.М. – секретар Серницької сільської ради.

25. Кулачок М.І. – Омитський сільський голова.