Результати поіменного голосування та протокол 13-ї сесії

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

чергової  тринадцятої  сесії  районної  ради

сьомого скликання

Від 17 травня 2017 року

Розпочалася сесія об 11 год. 10 хв.

Закінчилась сесія об 12 год. 30 хв.

Обрано депутатів – 34.

Присутні на сесії депутатів – 24.

(Список присутніх депутатів додається, додаток 1).

Сесію веде голова районної ради Місюра А.А.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати та запрошені !

Розпочинаємо роботу чергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Вношу пропозицію чергову тринадцяту сесію районної ради сьомого скликання розпочати.

Заперечень немає?

Хто за те, щоб розпочати роботу чергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання,  прошу голосувати? Хто проти? Утримався? Приймається.

Чергову тринадцяту сесію районної ради сьомого скликання оголошую відкритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Місюра А.А. – голова районної ради.

На сесію районної ради запрошені: депутати Рівненської обласної ради Бойко В.Я. та Ткач О.О, заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації,  керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські та селищний голови, керівники підприємств, установ, організацій району, які не є депутатами районної ради.

(Список присутніх запрошених додається, додаток  2).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Пропоную обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів. Які є пропозиції стосовно кандидатур?

Надійшла пропозиція обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів, а саме:  голова комісії – Чепура М.Ф., секретар комісії - Пуха А.Ф., член комісії – Полюхович В.А. Заперечень немає? Прошу голосувати.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 1 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів: голова комісії – Чепура М.Ф., секретар комісії – Пуха А.Ф., член комісії – Полюхович В.А.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Членів лічильної комісії прошу зайняти свої робочі місця.

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи чергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Проект порядку денного та регламенту роботи чергової тринадцятої сесії депутатам роздані, обговорення відбулося на спільному засіданні постійних комісій і президії районної ради, а також було розміщено на офіційному веб-сайті районної ради. Які є пропозиції чи зауваження у депутатів районної ради? Немає? Вношу пропозицію проект порядку денного та регламенту роботи чергової тринадцятої сесії районної ради прийняти за основу. Прошу голосувати.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 2 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

На засіданнях постійних комісій та президії районної ради було рекомендовано доповнити проект порядку денного тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання наступними питаннями:

„Про надання в постійне користування земельної ділянки Мутвицькій ЗОШ І-ІІІ ст.        на території с. Мутвиця”, „Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік”, „Про Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Зарічненському районі на 2017-2021 роки”, „Про затвердження змін до Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки”, „Про внесення змін до програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 вересня 2016 року № 109”, „Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік”, „Про внесення змін до рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 191 „Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році”, „Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 „Про  затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району” на 2017 рік”, „Про делегування представників Зарічненського району до складу Госпітальної ради Сарненського госпітального округу”.

Шановні колеги! Хто за те, щоб дані питання внести до порядку денного чергової тринадцятої сесії районної ради, прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за - одноголосно.  (Протокол лічильної комісії № 3 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

внести до порядку денного чергової тринадцятої сесії районної ради питання „Про надання в постійне користування земельної ділянки Мутвицькій ЗОШ І-ІІІ ст. на території с.Мутвиця”, „Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік”, „Про Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Зарічненському районі на 2017-2021 роки”, „Про затвердження змін до Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки”, „Про внесення змін до програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 вересня 2016 року № 109”, „Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік”, „Про внесення змін до рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 191 „Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році”, „Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 „Про  затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району” на 2017 рік”, „Про делегування представників Зарічненського району до складу Госпітальної ради Сарненського госпітального округу”.

Місюра А.А. – голова районної ради.

На засіданнях постійних комісій та президії районної ради було рекомендовано виключити питання з порядку денного тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання „Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання та зняття з балансу основних засобів”.

Шановні колеги! Хто за те, щоб дане питання виключити з порядку денного чергової тринадцятої сесії районної ради, прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за - одноголосно.  (Протокол лічильної комісії № 4 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! В кого із депутатів будуть зауваження чи пропозиції до проекту порядку денного чергової тринадцятої сесії районної ради? Немає.

 

Хто за те, щоб запропонований проект порядку денного та регламенту роботи чергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання зі змінами та доповненнями прийняти  в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 5 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

затвердити порядок денний та регламент роботи чергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання з озвученими змінами та доповненнями за наступним змістом:

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає:  Філончук Л.М. – заступник голови районної ради

2. Про звіт голови районної державної адміністрації про стан виконання делегованих повноважень.

Доповідає: Смаглюк А.Ф. – голова райдержадміністрації.

3. Про звіт директора районного комунального підприємства „Госпрозрахункова проектно-виробнича архітектурно-планувальна група” (Техбюро) щодо діяльності Техбюро за 2016 рік.

Доповідає: Боричевський С.В. – директор КП „Госпрозрахункова проектно-виробнича архітектурно-планувальна група” (Техбюро).

4. Про звіт директора комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Янчук С.Г.  – заступник директора КЗ „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради Рівненської області.

5. Про районну програму „Діти Рівненщини” на 2017-2020 роки.

Доповідає: Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ „Зарічненський районний центр ПМСД”.

6. Про    районну   програму    запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного  гасіння  на 2017 - 2021 роки.

Доповідає: Денисюк С.М. - начальник    Зарічненського  районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області.

7. Про внесення змін до програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 вересня 2016 року № 109.

Доповідає: Денисюк С.М. - начальник    Зарічненського  районного сектору

ГУ ДСНС України у Рівненській області.

8. Про затвердження змін до Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки.

Доповідає: Цермолонський М.А. – завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

9. Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік.

Доповідає: Полюхович Ю.І. - начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

10. Про Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Зарічненському районі на 2017-2021 роки.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

11. Про хід виконання рішення районної ради  від 25 грудня 2015 року № 22 „Про районну програму з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016 – 2020 роки”.

Доповідає: Кущевий В.О. - військовий комісар Зарічненського районного військового комісаріату.

12. Про хід виконання рішення районної ради  від 13 квітня 2016 року № 58 „Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки”.

Доповідає: Дубінецька О.І. – завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

13. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

14. Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти складу цегляного Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Доповідає:  Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

15. Про надання в постійне користування земельної ділянки Мутвицькій ЗОШ І-ІІІ ст..       ст. на території с. Мутвиця.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти  райдержадміністрації.

16. Про внесення змін до рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 191

„Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році”.

Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

17. Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 „Про  затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району” на 2017 рік.

Доповідає: Алексіюк Р.В. - начальник Зарічненського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області.

18. Про делегування представників Зарічненського району до складу Госпітальної ради Сарненського госпітального округу.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

19. Різне.

20. Для виступів депутатів.

21. Для довідок.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Переходимо до розгляду питань порядку денного.

СЛУХАЛИ: 1. Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Слово для виступу надається заступнику голови районної ради Філончуку Леоніду Михайловичу.

Філончук Л.М – заступник голови районної ради.

(Зачитує відповіді, що надійшли на депутатські запити, озвучені на попередній черговій сесії районної ради, що додаються)

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого з депутатів будуть запитання? Немає?

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про звіт голови районної державної адміністрації про стан виконання делегованих повноважень.

Слово для виступу надається Смаглюку А.Ф. – голові районної державної адміністрації.

СЛУХАЛИ: 2. Про звіт голови районної державної адміністрації про стан виконання делегованих повноважень.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати!

Які будуть запитання до Анатолія Федоровича? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 23.

проти – 1.(Протокол лічильної комісії № 6 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 196, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про звіт директора районного комунального підприємства „Госпрозрахункова проектно-виробнича архітектурно-планувальна група” (Техбюро) щодо діяльності Техбюро за 2016 рік.

Слово для виступу надається Боричевському С.В. – директору КП „Госпрозрахункова проектно-виробнича архітектурно-планувальна група” (Техбюро).

СЛУХАЛИ: 3. Про звіт директора районного комунального підприємства „Госпрозрахункова проектно-виробнича архітектурно-планувальна група” (Техбюро) щодо діяльності Техбюро за 2016 рік.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 7 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 197, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про звіт директора комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається Янчук С.Г.  – заступнику директора КЗ „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради Рівненської області.

СЛУХАЛИ: 4. Про звіт директора комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 8 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 198, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про районну програму „Діти Рівненщини” на 2017-2020 роки.

Слово для виступу надається Машталяру М.С. – головному лікарю КЗОЗ „Зарічненський районний центр ПМСД”.

СЛУХАЛИ: 5. Про районну програму „Діти Рівненщини” на 2017-2020 роки.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 9 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 199, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про    районну   програму    запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного  гасіння  на 2017 - 2021 роки.

Слово для виступу надається Денисюку С.М. - начальнику    Зарічненського  районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області.

СЛУХАЛИ: 6. Про    районну   програму    запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного  гасіння  на 2017 - 2021 роки.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 10 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 200, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про внесення змін до програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 вересня 2016 року № 109.

Слово для виступу надається Денисюку С.М. - начальнику    Зарічненського  районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області.

 

СЛУХАЛИ: 7. Про внесення змін до програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 вересня 2016 року № 109.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 11 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 201, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про затвердження змін до Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки.

Слово для виступу надається Цермолонському М.А. – завідувачу сектором у справах молоді та спорту  райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 8. Про затвердження змін до Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки .

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть питання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 12 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 202, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік.

Слово для виступу надається Полюхович Ю.І. – начальнику відділу економічого, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 9. Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії №13 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть пропозиції чи доповнення?

Смаглюк А.Ф. – голова райдержадміністрації, депутат районної ради.

В мене будуть доповнення. Вже є підписане розпорядження Прем’єр-міністра про  виділення додаткових коштів на виконання програми економічного та соціального розвитку нашого району про співфінансування одного із об’єктів зазначених в програмі (заміна даху в с.Морочне). Тож пропоную внести зміни в сумі 230 тис.грн. з державного бюджету на спів фінансування робіт на цьому об’єкті. Зміни вносяться до п.8 Програм. Прошу підтримати.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги!

Надійшла пропозиція внести доповнення до програми. Прошу голосувати. Хто за внесення даних доповнень? Хто проти? Утримався?

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії №14 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення зі змінами та доповненнями прийняти  в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 15 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 203, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про  Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Зарічненському районі на 2017 – 2021 роки.

Слово для виступу надається Воронко Р.В. – керівнику апарату райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 10. Про  Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Зарічненському районі на 2017 – 2021 роки.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 16 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 204, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про хід виконання рішення районної ради  від 25 грудня 2015 року № 22 „Про районну програму з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016 – 2020 роки”.

Слово для виступу надається  Ширінзі С.Ф. – заступнику голови райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 11. Про хід виконання рішення районної ради  від 25 грудня 2015 року № 22 „Про районну програму з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016 – 2020 роки”.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 17 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 205, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про хід виконання рішення районної ради  від 13 квітня 2016 року № 58 „Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки”.

Слово для виступу надається Тарасюку В.О. – в.о. завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 12. Про хід виконання рішення районної ради  від 13 квітня 2016 року №58 „Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки”.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання чи пропозиції? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 18 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 206, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Слово для виступу надається Солодкій О.І. – начальнику фінансового управління райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 13. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Місюра А.А. – голова районної ради

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу. Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався?

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 19 додається).

Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації, озвучила зміни до проекту рішення „Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік”.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення? Немає?

Тоді прошу голосувати. Хто за внесення даних доповнень? Хто проти? Утримався?

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 20 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання чи пропозиції?

Смаглюк А.Ф. – голова райдержадміністрації.

Я пропоную внести зміни до проекту рішення в частині надходження 1,5 млн.грн. до Зарічненського району, як субвенція з обласного бюджету для соціально-економічного розвитку району.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення? Немає?

Тоді прошу голосувати. Хто за внесення даних доповнень? Хто проти? Утримався?

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 21 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення зі змінами та доповненнями прийняти  в цілому.  Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 22 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 207, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти складу цегляного Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Слово для виступу надається  Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти  райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 14. Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти складу цегляного Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 23 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 208, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про надання в постійне користування земельної ділянки Мутвицькій ЗОШ І-ІІІ ст. на території с. Мутвиця.

Слово для виступу надається Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти  райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 15. Про надання в постійне користування земельної ділянки Мутвицькій ЗОШ І-ІІІ ст. на території с. Мутвиця.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 24 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 209, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 191 „Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році”. (Питання інтерес конфлікту).

Шановні депутати! Відповідно до статті 4.8 Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання (конфлікт інтересів) дозвольте заявити, що я та Філончук Леонід Михайлович участі у голосуванні не беремо.

Слово для виступу надається Лишньому В.М. – керуючому справами районної ради.

 

СЛУХАЛИ: 16. Про внесення змін до рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 191 „Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році”.

(Лишній В.М. – керуючий справами районної ради, зачитав проект рішення.)

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 22. Не взяли участі у голосуванні – 2.

(Протокол лічильної комісії № 25 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 210, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 „Про  затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району” на 2017 рік.

Слово для виступу надається Алексіюку Р.В. - начальнику Зарічненського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області.

СЛУХАЛИ: 17. Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 „Про  затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району” на 2017 рік.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 26 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 211, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду  наступного питання порядку денного  сесії  - Про делегування представників Зарічненського району до складу Госпітальної ради Сарненського госпітального округу.

Слово для виступу надається Воронко Р.В. – керівнику апарату райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 18. Про делегування представників Зарічненського району до складу Госпітальної ради Сарненського госпітального округу.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – одноголосно. (Протокол лічильної комісії № 27 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 212, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного  сесії  - Різне.

Хто бажає виступити?

Місюра А.А. – голова районної ради.

Хто з депутатів чи запрошених ще бажає виступити? Немає?

В кого із депутатів будуть запитання, пропозиції чи зауваження щодо роботи та ведення сесії районної ради? Немає?

Шановні депутати та запрошені!

Тринадцяту сесію районної ради сьомого скликання оголошую закритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Голова районної ради                                                                          А.А.Місюра

Додаток  1

до протоколу чергової тринадцятої сесії районної ради від 17 травня 2017 року

СПИСОК

присутніх депутатів Зарічненської районної ради

на черговій тринадцятій сесії районної ради

сьомого скликання

1.Алексіюк Тамара Гнатівна

2.Брень Віра Василівна

3.Горегляд Андрій Вікторович

4.Крупко Людмила Іванівна

5.Курадовець Ірина Андріївна

6.Кутинець Катерина Василівна

7.Мельник Павло Володимирович

8.Місюра Аркадій Аркадійович

9.Мітітюк Олег Дмитрович

10.Мосійчук Анатолій Миколайович

11.Мойсієвич Руслан Миколайович

12.Полюхович Анатолій Іванович

13.Полюхович Віра Анатоліївна

14.Прохор Олександр Володимирович

15.Пуха Анатолій Федорович

16.Сарич Віталій Сергійович

17.Смаглюк Анатолій Федорович

18.Сорочиць Лідія Павлівна

19.Тумаш Павло Павлович

20.Філончук Леонід Михайлович

21.Чекун Ірина Василівна

22.Чепура Микола Федорович

23.Шулюк Богдан Семенович

24.Шрамович Тамара Дмитрівна

Додаток  2

до протоколу чергової тринадцятої сесії районної ради від 17 травня 2017 року

СПИСОК

присутніх запрошених на черговій

тринадцятій сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

1.   Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

2.   Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

3.  Цермолонський М.А. - в.о. завідувача сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації.

4.   Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

5.  Касянчик П.Ф. – начальник управління Пенсійного фонду України в Зарічненському районі.

6. Полюхович Ю.І. – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

7.  Кушнерук В.Ф. – головний інженер ДП „Зарічненський автодор”.

8.  Машталяр М.С. –  головний лікар КЗОЗ Зарічненський районний центр ПМСД.

9.  Янчук С.Г. – заступник директора КЗ  „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Зарічненської районної ради.

10. Денисюк С.М. – начальник Зарічненського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

11. Боричевський С.В. – директор КП„Госпрозрахункова проектно-виробнича архітектурно-планувальна група” (техбюро).

12.Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

13.Тарасюк В.В. – в.о.начальника відділу архітектури, містобудування та ЖКГ РДА.

14. Ломако В.О. –  Зарічненський селищний голова.

15. Полюхович В.С. – Вичівський сільський голова.

16. Харковець П.С. – голова об’єднаної сільської Локницької територіальної громади.

17. Слободянюк С.О. – Новорічицький сільський голова.

18. Полюхович В.І. – Серницький сільський голова.

19.Кулачок М.І. – Омитський сільський голова.

20.Собків П.В. – член громадської організації „Майдан”

21. Бабич І.С. – член сотні „Майдан”

22.Сірко В.О. – член сотні „Майдан”.