Поіменне голосування та протокол 24-ї сесії

Поіменне голосування  завантажити

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

чергової  двадцять четвертої  сесії  районної  ради

сьомого скликання

Від 02 серпня 2018 року

 

Розпочалася сесія об 11 год. 00 хв.

Закінчилась сесія об 13 год. 20 хв.

Обрано депутатів – 34.

Присутні на сесії депутати – 25 чол.

 

(Список присутніх депутатів додається, додаток 1).

 

Сесію веде голова районної ради Місюра А.А.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні депутати та запрошені

Відповідно до статей 46 та 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на  підставі розпорядження голови районної ради від 19 липня 2018 року № 57-О скликано чергову двадцять четверту сесію Зарічненської районної ради сьомого скликання.

 

Вношу пропозицію - роботу чергової двадцять четвертої  сесії районної ради сьомого скликання розпочати.

Заперечень немає? Приймається.

Двадцять четверту сесію районної ради сьомого скликання оголошую відкритою.

 

(Звучить Державний Гімн України)

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

На сесію запрошені: депутати Рівненської обласної ради від Зарічненського району  Бойко Віталій Ярославович та Ткач Олександр Олександрович, заступник голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищний голови,   керівники підприємств, установ, організацій району, які не є депутатами районної ради.

(Список присутніх запрошених додається, додаток  2).

Місюра А.А. – голова районної ради.

Вношу пропозицію обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів.

Інші пропозиції будуть? Немає?

 

Які є пропозиції стосовно кандидатур?

Надійшла пропозиція обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів, а саме:     Курадовець І.А., Чекун І.В., Командік О.В.. Заперечень немає? Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 25 чол.  (Протокол лічильної комісії № 1 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Обрати лічильну комісію у складі трьох депутатів: Курадовець І.А., Чекун І.В., Командік О.В..

Місюра А.А. – голова районної ради.

Членів лічильної комісії прошу зайняти свої робочі місця.

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи чергової двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання. Проект порядку денного та регламенту роботи чергової двадцять четвертої сесії депутатам роздані, обговорення відбулося на засіданнях постійних комісій і президії районної ради, а також було розміщено на офіційному веб-сайті районної ради.

Вношу пропозицію, запропонований проект порядку денного та регламент роботи двадцять четвертої сесії районної ради прийняти за основу.

Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 25 чол.  (Протокол лічильної комісії № 2 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

На засіданнях   постійних комісій, президії районної ради були прийняті рекомендації - доповнити проект порядку денного та регламент роботи двадцять четвертої сесії районної ради  наступними питаннями:

- Про внесення змін до районної програми «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки».

- Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр Зарічненської районної ради Рівненської області».

- Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зарічненської районної ради Рівненської області.

- Про надання Привітівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів земельної ділянки в постійне користування.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер (5622283200:08:000:0119), яка відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Сидорчуку Олександру Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Морочненської сільської ради Рівненської області.

- Про комплексну Програму енергоефективності Зарічненського району на 2018-2025 роки.

- Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік».

- Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в 2018-2020 роках.

- Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

- Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

- Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району Рівненської області.

- Про збільшення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

 

Хто за те щоб озвучені питання внести  до   проекту порядку денного та регламенту роботи двадцять четвертої  сесії  районної ради прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 25 чол.  (Протокол лічильної комісії № 3 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть зауваження, зміни  чи доповнення до  проекту порядку денного та регламенту роботи двадцять четвертої  сесії районної ради? Немає?

Хто за те, щоб запропонований проект порядку денного та регламент роботи  двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання з озвученими доповненнями    прийняти  вцілому прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 25 чол.  (Протокол лічильної комісії № 4 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

затвердити порядок денний та регламент роботи чергової двадцять четвертої  сесії районної ради сьомого скликання з озвученими доповненнями за наступним змістом:

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає:  Філончук Л.М. – заступник голови районної ради

2. Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі.

Доповідає:  Мартинюк Є.М. - начальник Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

3. Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Доповідає:  Мартинюк Є.М. - начальник Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

4. Про інформацію виконувача обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області щодо стану законності та правопорядку в Зарічненському районі та заходи щодо її зміцнення.

Доповідає: Баглєй Я.К. – в.о. керівника  Сарненської місцевої прокуратури   радник юстиції.

5. Про хід виконання рішення районної ради від 13 липня  2016 року № 93 «Про Програму розвитку освіти Зарічненського району на 2016-2018 роки» зі змінами.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

6. Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня  2017 року № 200 «Про районну програму запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки».

Доповідає:  Мовчун Б.І. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

7. Про комплексну Програму енергоефективності Зарічненського району на 2018-2025 роки.

Доповідає:  Дубінецька О.І.- завідувач сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

8. Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік».

Доповідає: Олійник О.Г. – в.о. головного лікаря КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

9. Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в 2018-2020 роках.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10. Про внесення змін до районної програми «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки».

Доповідає:  Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

11. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

12. Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

13. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

14. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

15. Про збільшення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Машталяр М.С. - директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

16. Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

17. Про надання  Привітівській ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5622283200:08:000:0119), яка відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Сидорчуку Олександру Васильовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає:  Калюта С.М. – начальник відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Різне.

Для виступів депутатів.

Для довідок.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Переходимо до розгляду питань порядку денного двадцять четвертої сесії районної ради. Зауважу, що проекти рішень з питань, які внесено на розгляд  сесії було  оприлюднено на веб-сайті, розглянуто на засіданнях постійних комісій та президії  районної ради, а також Вам роздані.

Наголошую й на тому, що голосування з усіх питань порядку денного здійснюється за процедурою відкритого поіменного голосування.    

Перше питання  порядку денного: Про  розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає: Філончук Леонід Михайлович - заступник голови  районної ради.

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Шановні депутати!

На сьогоднішній день надійшло чотири  депутатських запити.

Пропоную розглянути депутатський запит депутата районної ради  Кутинець К.В.

Зачитує депутатський запит депутата районної ради Кутинець К.В. щодо сприяння у придбанні резинового покриття (140 м.кв.) для спортзалу учнів початкових класів Борівської ЗОШ І-ІІІ ст., 2 дверей, 10 світильників із захистом, що додається.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати депутатський запит депутата районної ради Кутинець К.В. і направити його на розгляд до  Зарічненської райдержадміністрації прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 25 чол.  (Протокол лічильної комісії № 5 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 342, додається

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Наступний запит надійшов від депутата районної ради  Пухи А.Ф..

Зачитує депутатський запит депутата районної ради Пухи А.Ф. щодо   капітального ремонту моста через річку Веселуху біля с. Кутин Зарічненського району, що додається.

Пропоную підтримати депутатський запит і направити його на розгляд до Зарічненської районної державної адміністрації та філії Зарічненський райавтодор.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Хто за те щоб підтримати депутатський запит депутата районної ради Пухи А.Ф. прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 25 чол. (Протокол лічильної комісії № 6 додається).

Виступили: Смаглюк А.Ф. – депутат районної ради.

Пропоную замінити Зарічненський райавтодор на Службу автомобільних доріг Рівненської області, оскільки, ця Служба є власником цього моста і є розпорядником коштів по ремонту. Звертатись до філії Зарічненський райавтодор немає сенсу, оскільки, він нічого не вирішує. Треба звертатися до Служби автомобільних доріг Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Вношу пропозицію, підтримати депутатський запит із змінами, які озвучив Анатолій Федорович. Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Рішення прийнято.

Голосували: за – 25 чол. (Протокол лічильної комісії № 7 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 343, додається

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Сьогодні надійшов депутатський запит  від депутата районної ради  Кутинець К.В.

Зачитує депутатський запит депутата районної ради Кутинець К.В. щодо ситуації, яка склалася з автобусним сполученням на маршруті Рівне АС «Чайка»-Зарічне-АС-с.Борове, що додається.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги! Які будуть пропозиції?

Виступили: Сарич В.С., Шрамович Т.Д. – депутати районної ради.

Підтримати депутатський запит.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги!  Підтримати треба обов’язково. А скоригувати запит на розгляд до  Рівненської облдержадміністрації та Зарічненської райдержадміністрації, так як мова іде про автостанцію «Чайка» у м. Рівне та автостанцію Зарічне.

Хто за те щоб підтримати депутатський запит депутата районної ради Кутинець К.В. та надіслати його для розгляду до Рівненської облдержадміністрації та Зарічненської райдержадміністрації прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 25 чол. (Протокол лічильної комісії № 8 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 344, додається

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Пропонується на  розгляд депутатський запит депутата районної ради  Полюховича А.І.

Зачитує депутатський запит депутата районної ради Полюховича А.І. щодо  висловлення недовіри Мартинюку Є.М. начальнику Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області, що додається.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги!  В кого будуть пропозиції щодо озвученого депутатського запиту?

У мене є пропозиція. Під час розгляду питання порядку денного сесії «Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі» вирішиться і депутатський запит депутата районної ради Полюховича А.І.. Начальник Зарічненського відділення поліції прозвітує, а тоді перейдемо до обговорення. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.  Хто за? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 25 чол.  (Протокол лічильної комісії № 9 додається).

Філончук Л.М. – заступник голови районної ради. А зараз ознайомлю із виконанням депутатських запитів.

Зачитує відповіді на депутатські запити Димарчука С.Л., Пухи А.Ф., Полюховича А.І., Полюхович Т.С., Харковця В.М., Про звернення депутатів Зарічненської районної ради Рівненської області до Верховної Ради України, які надійшли до районної ради у міжсесійний період: Управління Служби безпеки України в Рівненській області вих. вввід 31.05.18р. № 8/Д-14; Прокуратура Рівненської області вих. від 01.06.2018 3 04/2/2-р; Зарічненська селищна рада вих. від 04.06.2018 № 434; Головне управління Національної поліції в Рівненській області вих. від 02.06.18 № 11/48ДП/116/24/02-2018,Зарічненське відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області вих. від 07.06.18 № 1923/217; Верховна Рада України Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин вих. від 13.06.2018 № 04-11/11-786; Верховна Рада України Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки вих. від 19 червня 2018 р. № 04-26/24-357; Верховна Рада України Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин вих. від 4 липня 2018 № 04-28/13-549(141635); Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області вих. від 06.06.2018 № 3375; Рівненська обласна державна адміністрація вих. від 12.06.2018 № 3999/0/01-01а/18; Сарненська місцева прокуратура вих. від 14.06.2018 № 36/4-5-18; Зарічненська районна державна адміністрація вих. від 22.06.2018 № 01/28-1738.

Вищезазначені листи до протоколу сесії додаються.

Місюра А.А. – голова районної ради. Шановні депутати, чи будуть в кого ще депутатські запити?

Виступили: Полюхович А.І. - депутат районної ради.

Озвучив усний депутатський запит щодо розслідування фактів побиття поліцейськими опонентів Маршу рівності «КиївПрайд» 17.06.2018 року у м. Києві.

Смаглюк А.Ф. – депутат районної ради.

Сказав, що необхідно звернутися до Міністра внутрішніх справ України з питання розгляду та взяття під особистий контроль розслідування фактів щодо перевищення службових повноважень поліцейськими.

Пожарський В.С. – завідувач юридичного сектору виконавчого апарату районної ради.   Дана ситуація Міністру вже відома. Ми звертаємося взяти питання на особистий контроль.

Місюра А.А. – голова районної ради. Василь Степанович, так правильно?

Пожарський В.С. – завідувач юридичного сектору виконавчого апарату районної ради.   Так.

Місюра А.А. – голова районної ради. Шановні колеги. Хто за те щоб підтримати усний депутатський запит депутата районної ради Полюховича А.І. до Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. щодо взяття під особистий контроль  розслідування фактів побиття поліцейськими опонентів Маршу рівності у місті Києві 17 червня 2018 року. Прошу голосувати. Хто за дану пропозицію. Хто проти. Утримався. Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол. (Протокол лічильної комісії № 10 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 345, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі.

Слово для виступу надається Мартинюку Є.М. - начальнику Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

СЛУХАЛИ: 2. Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі.

Виступили: Мартинюк Є.М. - начальник Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

Інформував про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до Євгенія Миколайовича?

Запитання Мартинюку Є.М., начальнику Зарічненського відділення поліції  ставили депутати районної ради: Полюхович А.І., Сарич В.С., Смаглюк А.Ф., Чепура М.Ф., Пуха А.Ф..

На запитання депутатів районної ради, Мартинюк Є.М., начальник Зарічненського відділення поліції  надавав розгорнуту відповідь. Коментував і спростовував проблемні питання висловлені депутатами ради. Сказане собою обґрунтовував з посиланням на чинне законодавство України.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу.  Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 25 чол.   (Протокол лічильної комісії № 11 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть зміни чи доповнення до проекту рішення?

Виступили: Полюхович А.І. - депутат районної ради.

Вніс пропозицію. Постановчу частину проекту рішення доповнити пунктом такого змісту – «Визнати роботу Мартинюка Є.М. начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області незадовільною».

Місюра А.А. – голова районної ради.

Шановні колеги. Поступила пропозиція від депутата районної ради Полюховича А.І., а саме: постановчу частину проекту рішення доповнити пунктом такого змісту – «Визнати роботу Мартинюка Є.М. начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області незадовільною».

Хто за дану пропозицію прошу голосувати.  Хто за? Хто проти? Утримався? Пропозиція не приймається.

Голосували: за – 1 чол., проти – 7 чол.,  утримався – 17 чол..  (Протокол лічильної комісії № 12  додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Вношу пропозицію, проект рішення з даного питання прийняти  вцілому. Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Утримався?  Рішення прийнято.

Голосували: за – 25 чол..  (Протокол лічильної комісії № 13 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 346, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  - Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Доповідає: Мартинюк Є.М. - начальник Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

 

СЛУХАЛИ: 3.  Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Місюра А.А. – голова районної ради.

Пакет документів з даного питання порядку денного у Вас на руках.

Які будуть запитання до Євгенія Миколайовича? Немає?

В кого із депутатів будуть зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу та вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 25 чол..  (Протокол лічильної комісії № 14 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 347, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного Про інформацію виконувача обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області щодо стану законності та правопорядку в Зарічненському районі та заходи щодо її зміцнення.

До слова запрошується Баглєй Я.К. – в.о. керівника  Сарненської місцевої прокуратури   радник  юстиції.

СЛУХАЛИ: 4.  Про інформацію виконувача обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області щодо стану законності та правопорядку в Зарічненському районі та заходи щодо її зміцнення.

Виступили: Баглєй Я.К. – в.о. керівника  Сарненської місцевої прокуратури   радник  юстиції.

Інформував щодо стану законності та правопорядку в Зарічненському районі та заходи щодо її зміцнення.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і в цілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався?  Рішення прийнято.

Голосували: за – 23 чол., не взяв участі у голосуванні – 2 чол..  (Протокол лічильної комісії № 15 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 348, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 13 липня  2016 року № 93 «Про Програму розвитку освіти Зарічненського району на 2016-2018 роки» зі змінами.

 

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 5.   Про хід виконання рішення районної ради від 13 липня  2016 року № 93 «Про Програму розвитку освіти Зарічненського району на 2016-2018 роки» зі змінами.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 23 чол., не взяв участі у голосуванні – 2 чол.. (Протокол лічильної комісії № 16 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 349, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня 2017 року № 200 «Про районну програму запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки».

 

Слово для виступу надається  Мовчуну Б.І. – завідувачу сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 6.  Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня  2017 року № 200 «Про районну програму запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки».

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 23 чол., не взяв участі у голосуванні – 2 чол.. (Протокол лічильної комісії № 17 додається).

 

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 350, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного –   Про комплексну Програму енергоефективності Зарічненського району на 2018-2025 роки.

Слово для виступу надається   Дубінецькій О.І.- завідувачу сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 7.  Про комплексну Програму енергоефективності Зарічненського району на 2018-2025 роки.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть питання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався?  Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1.. (Протокол лічильної комісії № 18  додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 351, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного – Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік».

Слово для виступу надається   Олійнику О.Г. – в.о. головного лікаря КЗ «Зарічненська центральна районна лікарня».

 

 

СЛУХАЛИ: 8. Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік».

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію, проект рішення з даного питання прийняти за основу. Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за?  Проти?  Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол.. (Протокол лічильної комісії № 19 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

На засіданні постійних комісій та президії районної ради були внесені  зміна та доповнення до проекту документів з даного питання, а саме:

-   в постановчій частині п.2. проекту рішення вилучити слово «формуванні»;

-   в проекті Програми внести зміни та доповнення: в абзаці 5 розділу 2. замість слів «місцевого бюджету» записати «місцевих бюджетів»; в пункті 3.1. розділу 3. після суми цифр 253000 грн. прописати доповнення «які фінансуватимуться за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів».

Хто за те щоб внести озвучені зміну та доповнення  до проекту рішення    з даного питання прошу голосувати.  Хто «за»?  Проти?  Утримався?  Приймається.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол.. (Протокол лічильної комісії № 20 додається).

Місюра А.А. – голова районної ради.

В кого із депутатів будуть ще доповнення чи пропозиції до проекту даного  рішення? Немає?

Хто за те, щоб проект рішення із внесеними зміною та доповненнями  прийняти вцілому, прошу голосувати.

Хто за?  Хто проти? Утримався?  Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол.. (Протокол лічильної комісії № 21 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 352, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії - Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в 2018-2020 роках.

 

Слово для виступу надається   Шелегіній Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 9.  Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в 2018-2020 роках.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача?  Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і вцілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол..  (Протокол лічильної комісії № 22 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 353, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до районної програми «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки».

 

Слово для виступу надається Машталяру М.С. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

 

СЛУХАЛИ: 10.   Про внесення змін до районної програми «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки».

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію – проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол..  (Протокол лічильної комісії № 23 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 354, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Проект рішення з даного питання попередньо було опрацьовано депутатами на засіданнях постійних комісій з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики та президії та оприлюднено на веб-сайті районної ради, а  також Вам роздано.

 

Слово для виступу надається  Солодкій О.І. – начальнику фінансового управління райдержадміністрації.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Чи є потреба озвучувати проект рішення? Немає?

Які будуть запитання до Олени Іванівни? Немає?

 

СЛУХАЛИ: 11. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Озвучила зміни до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» який депутатам роздано.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Вношу пропозицію – проект рішення з даного питання прийняти за основу. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол.. (Протокол лічильної комісії № 24 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Хто за те щоб до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» внести озвучені Оленою Іванівною зміни прошу голосувати.

 

Хто за внесення озвучених змін? Хто проти? Утримався? Приймається.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол.. (Протокол лічильної комісії № 25 додається).

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Можливо в когось ще будуть пропозиції чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення зі змінами прийняти  вцілому.  Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол.. (Протокол лічильної комісії № 26 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 355, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 12.  Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію - проект рішення з даного питання прийняти за основу і вцілому. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за, прошу голосувати. Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол..   (Протокол лічильної комісії № 27 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 356, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

 

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 13.   Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за –  24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол..   (Протокол лічильної комісії № 28 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 357, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зарічненської районної ради Рівненської області.

 

Слово для виступу надається Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 14.  Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зарічненської районної ради Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол..    (Протокол лічильної комісії № 29 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 358, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про збільшення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слово для виступу надається    Машталяру М.С. - директору комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

СЛУХАЛИ: 15.  Про збільшення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

 

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол..  (Протокол лічильної комісії № 30 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 359, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району Рівненської області.

Слово для виступу надається    Філончуку  Л.М. – заступник голови районної ради.

СЛУХАЛИ: 16.   Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол.. (Протокол лічильної комісії № 31  додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 360, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про надання  Привітівській ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування.

Слово для виступу надається   Мельнику П.В. – начальнику відділу освіти райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ: 17.   Про надання  Привітівській ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає? Пропозиції до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосуванні – 1 чол.. (Протокол лічильної комісії № 32 додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 361, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного  сесії  - Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5622283200:08:000:0119), яка відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Сидорчуку Олександру Васильовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Слово для виступу надається Тишковцю М.О.в.о. начальника  відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

СЛУХАЛИ: 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5622283200:08:000:0119), яка відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Сидорчуку Олександру Васильовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Місюра А.А. – голова районної ради.

Які будуть запитання до доповідача? Немає?

Вношу пропозицію проект рішення прийняти за основу і в цілому, прошу голосувати.

Хто за? Хто проти? Утримався? Рішення прийнято.

Голосували: за – 24 чол., не взяв участі у голосування – 1 чол..(Протокол лічильної комісії № 33  додається).

Районна рада

в и р і ш и л а :

Рішення № 362, додається

Місюра А.А. – голова районної ради.

Переходимо до наступного питання порядку денного  сесії  - Різне.

Хто з депутатів чи запрошених бажає виступити? Немає?

В кого із депутатів будуть запитання, пропозиції чи зауваження щодо роботи та ведення сесії районної ради? Немає?

 

Шановні депутати та запрошені!

Чергову двадцять четверту сесію районної ради сьомого скликання оголошую закритою.

(Звучить Державний Гімн України)

Голова районної ради                                                                             А.А.Місюра

Додаток  1

до протоколу чергової двадцять четвертої сесії

районної ради від 02 серпня 2018 року

СПИСОК

присутніх депутатів Зарічненської районної ради

на  черговій двадцять четвертій сесії районної ради

сьомого скликання

1. Алексіюк Тамара Гнатівна

2. Банько Василь Віталійович

3. Горегляд Андрій Вікторович

4. Димарчук Сергій Леонтійович

5. Кардач Сергій Миколайович

6. Командік Ольга Василівна

7. Конопліцька Світлана Андріївна

8. Крупко Людмила Іванівна

9. Курадовець Ірина Андріївна

10. Кутинець Катерина Василівна

11. Мельник Павло Володимирович

12. Місюра Аркадій Аркадійович

13. Мосійчук Анатолій Миколайович

14. Мойсієвич Руслан Миколайович

15. Полюхович Анатолій Іванович

16. Полюхович Тетяна Степанівна

17. Пуха Анатолій Федорович

18. Сарич Віталій Сергійович

19. Смаглюк Анатолій Федорович

20. Сорочиць Лідія Павлівна

21. Тумаш Павло Павлович

22. Філончук Леонід Михайлович

23. Чекун Ірина Василівна

24. Чепура Микола Федорович

25. Шрамович Тамара Дмитрівна

 

 

Додаток  2

до протоколу чергової двадцять четвертої  сесії

районної ради від 02 серпня 2018 року

СПИСОК

присутніх запрошених на черговій

двадцять четвертій сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

1.   Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

2.   Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

3.   Мартинюк Є.М. - т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

4.  Баглєй  Я.К. в.о. керівника  Сарненської місцевої прокуратури   радник  юстиції.

5.  Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

6. Полюхович Ю.І. – начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

7. Тишковець М.О.–  в.о. начальника  відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

9. Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.  Алексіюк Р.В. - начальник Зарічненського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області.

11. Касянчик П.Ф. – начальник управління Пенсійного фонду України в Зарічненському район.

12. Дубінецька О.І. –  завідувач сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

13. Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД».

14.  Гаврилюк Т.К. –  начальник відділу   культури та туризму райдержадміністрації.

16. Мовчун Б.І. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

17. Сад І.М. – директор територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району.

18. Пархомчук Г.В. – начальник відділу з питань організаційної діяльності та інформаційного забезпечення апарату райдержадміністрації.

19.    Полюхович Віталій Семенович  – Вичівський сільський голова.

20.    Шепелевич Василь Дмитрович – Дібрівський сільський голова.

21.    Захаревич О. І. – Морочненський сільський голова.

22.    Свирид В.М. – Неньковицький сільський голова.

23.    Войтович Валентина Костянтинівна – секретар Новорічицької сільської ради.