Оголошення

До відома депутатів районної ради

10 вересня 2020 року об 11.00 год. відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики (голова комісії Прохор О.В., заступник голови комісії Мойсієвич Р.М.), з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села (голова комісії Клімович П.П., заступник голови комісії Чепура М.Ф.). Місце проведення: зал засідань Зарічненської районної ради, смт. Зарічне, вул. Центральна, 11.;

14 вересня 2020 року об 11.00 год. відбудеться спільне засідання постійної комісії   з питань бюджетно-фінансової та податкової політики (голова комісії Мітітюк О.Д., заступник голови комісії Мельник П.В.) та президії районної ради (голова президії Місюра А.А.). Місце проведення: зал засідань Зарічненської районної ради, смт. Зарічне, вул. Центральна, 11.;

16 вересня 2020 року об 11.00 год. відбудеться пленарне засідання чергової сорокової сесії районної ради. Місце проведення: зал засідань Зарічненської районної ради, смт. Зарічне, вул. Центральна, 11.

 

Розпорядження про скликання чергової 40-ї сесії районної ради

 

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

Від 03 вересня 2020 року                                                                                    № 53-О

 

Про скликання чергової сорокової сесії

Зарічненської районної ради сьомого скликання

Детальніше...

 

Сенчицька сільська рада інформує

1. Рішення Сенчицької сільської ради №171 від 10.07.2020 ,,Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку",завантажити.

2. Рішення Сенчицької сільської ради №172 від 10.07.2020 ,,Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки",завантажити.

 

На Рівненщині продовжують перевіряти заклади із масовим перебуванням людей

На минулому тижні працівники Держпродспоживслужби в Рівненській області здійснили 722 перевірки об’єктів з питань дотримання протиепідемічних вимог на період карантину.

Зокрема, перевірено 187 закладів громадського харчування, 379 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 123 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами. На виявлені порушення складено 66 протоколів, надано 95 приписів керівникам закладів, проінформовано органи влади у 78 випадках та направлено 22 матеріали у поліцію.

Перевірки закладів будуть продовжуватися. Надалі перевірятимуться заклади із масовим перебуванням людей, місця торгівлі, заклади побутового обслуговування населення (перукарні, салони краси), заклади готельно-ресторанного обслуговування.

Держпродспоживслужба звертає увагу підприємців на неухильне дотримання працівниками та відвідувачами закладів протиепідемічних вимог на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. Відповідальність за порушення несе керівник закладу.

У разі повторного виявлення порушень протиепідемічних вимог, буде виноситись питання на засідання комісії з ТЕБ та НС про припинення роботи закладів.

 

Легальний видобуток: на Рівненщині 18 «бурштинових» ділянок очікують аукціонів

Дозволи на видобуток бурштину продовжать продавати виключно на торгах.

17 липня на Рівненщині відбулися перші два аукціони на отримання спеціальних дозволів для користування надрами у Сарненському районі. Нині ж, як повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час онлайн брифінгу, ще 18 ділянок на Рівненщині очікують «бурштинових» аукціонів.

Наразі вони чекають на погодження в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

«Участь у торгах дала рівні можливості для усіх бажаючих. Кожен міг запропонувати свою суму. Початкова ціна однієї з ділянок зросла у 40 разів, а іншої – у 90. Від продажу двох ділянок до держбюджету надійде понад 40 мільйонів гривень. А з початком видобування місцеві бюджети отримуватимуть 30 відсотків ренти. В даному випадку кошти підуть у Вирівську ОТГ», - розповів Віталій Коваль.

Детальніше...

 
Більше статтей...