Розпорядження про скликання позачергової 31-ї сесії районної ради

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

Від 07 травня 2019 року                                                                                  №  34-О

Про скликання позачергової тридцять першої

сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання, на  підставі  поданого  відношення  голови  Зарічненської районної державної адміністрації  від 06.05.2019 № 1228/01-24/19:

1. Скликати позачергову тридцять першу сесію Зарічненської районної ради сьомого скликання з 08 травня 2019  року.

2.  Провести пленарне засідання позачергової тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання 10 травня 2019 року об 11 год. 00 хв. в залі засідань районної ради (смт. Зарічне, вул. Центральна, 11) з орієнтовним порядком денним:

2.1.  Про затвердження змін до Районної   програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року,  затвердженої рішенням районної ради від 23 травня 2018 року № 326.

2.2.  Про внесення змін до переліку нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району.

2.3. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

2.4.  Різне.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний  позачергової тридцять першої сесії районної ради та графік проведення засідання постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики районної ради  у встановлені чинним законодавством України терміни.

4. На сесію районної ради запросити заступника голови райдержадміністрації, селищного, сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників  районних установ, підприємств та організацій, які не є депутатами районної ради.

5. Повідомлення про скликання позачергової тридцять першої сесії  оприлюднити на сайті Зарічненської районної ради.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова  районної ради                                                            А.А. Місюра