Розпорядження про скликання чергової 32-ї сесії районної ради

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

Від 31 травня 2019 року                                                                                  №  44-О

Про скликання чергової тридцять другої

сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання:

1. Скликати чергову тридцять другу сесію Зарічненської районної ради сьомого скликання з 19 червня 2019 року.

2. Провести пленарне засідання чергової тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання 26 червня 2019 року об 11.00 годині у залі засідань районної ради (смт. Зарічне, вул. Центральна, 11) з орієнтовним порядком денним, що додається.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний чергової тридцять другої  сесії районної ради та графік проведення засідань постійних комісій у терміни, встановлені Регламентом.

4. На сесію районної ради запросити депутатів обласної ради сьомого скликання від Зарічненського району, селищного, сільських голів, заступника голови та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних установ, підприємств та організацій, які не є депутатами районної ради.

5. Повідомлення про скликання чергової тридцять другої  сесії опублікувати в місцевій газеті «Полісся» та оприлюднити на офіційному сайті Зарічненської районної ради.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                                    А.А. Місюра

Додаток

до розпорядження голови районної ради

від 31 травня  2019 року № 44-О

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової тридцять другої  сесії Зарічненської районної ради сьомого скликання

1. Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

2. Про звіт голови райдержадміністрації про стан виконання делегованих повноважень.

3. Про звіт  директора  комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

4. Звіт про роботу комунального підприємства «Аптека № 1» Зарічненської районної ради.

5. Про хід виконання рішення районної ради від  02 серпня  2018 року №  352   «Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік»».

6. Про хід виконання рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 275 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Зарічненському районі на період до 2020 року».

7. Про районну комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, на 2019 – 2022 роки.

8. Про Районну соціальну програму ,,Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини,, на період до 2021 року.

9. Про Районну програму покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2019 рік.

10. Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2019 рік.

11. Про надання дозволу на передачу в суборенду майна спільної власності територіальних громад району.

12. Про надання  Перекальській ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування.

13. Про звернення до Зарічненської районної державної адміністрації та надання згоди на прийняття земельної ділянки державної власності у спільну власність територіальних громад району.

14. Різне.

Заступник голови районної ради                                                Л.М. Філончук