ПК та президія від 24.06.2019

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного  засідання  постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики та президії районної ради

Від 24 червня 2019 року

Про розгляд  та затвердження проектів питань

порядку денного, регламенту роботи та рішень

чергової тридцять другої сесії районної ради

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  чергової тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.ст. 47, 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1. Погодитись та затвердити запропоновані варіанти проектів питань порядку денного, регламент роботи і рішень чергової тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової тридцять другої сесії районної ради.

2. Зняти з проекту порядку денного чергової тридцять другої сесії районної ради питання «Про надання дозволу на передачу в суборенду майна спільної власності територіальних громад району», як таке, що потребує доопрацювання.

3. Доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять другої сесії районної ради питаннями:

3.1. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища району закінченого будівництвом об’єкта «Нове будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Молодіжна в с. Морочне Зарічненського району Рівненської області».
3.2. Про надання Іванчицькій ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування.

3.3. Про надання Перекальській ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування. Площа 0,7415 га

3.4. Про Програму розвитку дорожнього господарства Зарічненського району на 2019 – 2022 роки.

3.5. Про затвердження плану залучення сил та засобів для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій на території Зарічненського району.

3.6. Про внесення змін до програми  „Розвитку  первинної медико-санітарної допомоги на  засадах сімейної медицини на  2018-2020 роки”.

3.7. Про надання дозволу КНП «Зарічненський центр ПМСД» на списання шляхом ліквідації автотранспортних засобів, які належать до спільної власності територіальних громад району.

3.8. Про надання дозволу Зарічненській районній раді на списання та зняття з балансу основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

3.9. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

3.10. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

4. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік», а саме:

- зменшити видатки по резервному фонду в сумі 20 тис. грн., які спрямувати головному розпоряднику коштів – відділ освіти райдержадміністрації на матеріальне стимулювання – 10 тис. грн. та 10 тис. грн. на придбання меблів для Привітівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Головуючий,

Голова президії районної ради                             А.А. Місюра