Розпорядження про скликання 33-ї сесії районної ради

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

Від  09 серпня 2019 року                                                                                         № 61-О

Про скликання чергової тридцять третьої сесії

Зарічненської районної ради сьомого скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту районної ради:

1. Скликати чергову тридцять третю сесію  Зарічненської  районної  ради  сьомого скликання з  28 серпня 2019 року.

2. Провести  пленарне  засідання  чергової тридцять третьої сесії  районної  ради  сьомого  скликання 04 вересня 2019 року об 11.00 годині у залі засідань районної ради (смт. Зарічне, вул. Центральна, 11) з орієнтовним порядком денним, що додається.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний чергової тридцять третьої сесії районної ради та графік проведення засідань постійних комісій у терміни, встановлені Регламентом.

4. На сесію районної ради запросити депутатів обласної ради сьомого скликання від Зарічненського району,  селищного, сільських голів, в.о. голови та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників  районних установ, підприємств та організацій, які не є депутатами районної ради.

5. Повідомлення про скликання чергової тридцять третьої сесії  районної ради опублікувати в місцевій газеті «Полісся» та оприлюднити на офіційному сайті Зарічненської районної ради.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                                             А.А. Місюра

Додаток

до розпорядження голови районної ради

від 09 серпня 2019 року № 61-О

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової тридцять третьої  сесії Зарічненської районної ради сьомого скликання

1.  Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

2.  Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку  на території  Зарічненського району за І півріччя 2019 року.

3.  Про інформацію в.о.  керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області  про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території Зарічненського району  за 6 місяців 2019 року.

4. Про звіт директора комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області.

5. Про хід виконання рішення районної від 24 лютого 2016 року № 39 «Про районну програму «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 роки».

6. Про хід виконання рішення районної від 13 липня 2016 року № 90 «Про план заходів з реалізації Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року у Зарічненському районі».

7. Про хід виконання рішення районної ради  від 13 липня 2016 року № 94  «Про Програму «Ліси Зарічненщини на 2016-2020 роки»».

8. Різне.

Голова районної ради                                                   А.А. Місюра