Розпорядження про скликання позачергової 34-ї сесії

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

Від 05 листопада 2019 року                                                                                 № 93-О

Про скликання позачергової тридцять четвертої

сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання, на  підставі  поданого  відношення в.о. голови  Зарічненської районної державної адміністрації  від 31.10.2019 № вих.2686 /01-24/19:

1. Скликати позачергову тридцять четверту сесію Зарічненської районної ради сьомого скликання з 06 листопада 2019  року.

2.  Провести пленарне засідання позачергової тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання 08 листопада 2019 року об 11 год. 00 хв. в залі засідань районної ради (смт. Зарічне, вул. Центральна, 11) з орієнтовним порядком денним:

2.1.  Про розгляд депутатських запитів.

2.2.  Про затвердження програми «Забезпечення препаратом інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району Рівненської області на 2019 рік».

2.3. Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

2.4. Про внесення змін до районної програми фінансової підтримки депутатської діяльності Зарічненської районної ради на 2019 рік.

2.5.  Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

2.6. Про внесення змін до переліку нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району.

2.7. Про надання Олександрівській ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування.

2.8. Про прийняття земельної ділянки з державної до спільної власності територіальних громад району.

2.9. Про затвердження Порядку проведення обов'язкової перевірки фінансової звітності комунальних підприємств незалежним аудитором, визначення критеріїв відбору незалежного аудитора і порядку його залучення.

2.10. Різне.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний  позачергової тридцять четвертої сесії районної ради та графік проведення  засідань постійних комісій у встановлені чинним законодавством України терміни.

4. На сесію районної ради запросити в.о. голови райдержадміністрації, селищного, сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників  районних установ, підприємств та організацій, які не є депутатами районної ради.

5. Повідомлення про скликання позачергової тридцять четвертої сесії  оприлюднити на сайті Зарічненської районної ради.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова  районної ради                                                            А.А. Місюра