Оголошення

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рік
Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.


Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

 

Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу Мінімальний  власний внесок. Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню 100 000 грн.60% від загальної вартості проекту. Розвиток туристичної діяльності.150 000 грн.30% від загальної вартості проекту. Розвиток підприємництва. 150 000 грн.10% від загальної вартості проекту. Проекти співробітництва громад. (При наявності договору співробітництва).200 000 грн.30% від загальної вартості проекту.
Перевага буде надаватися проектам, які сприятимуть досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2019-2020 рр.

УВАГА! Власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі  у реалізацію проекту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців Конкурсу 2020 року (окрім випадків коли за власний внесок подається проектно- кошторисна документація виготовлена не раніше 2019 року).

Остаточне рішення щодо визначення проектів-переможців приймає Конкурсна рада.
Кінцевий термін подання проектів —30 січня 2020 року.

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою “На Конкурс”.
З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі.

Контактна особа: Руслана Стасюк. тел. моб. (050)140-53-16, (067)502-29-14.
Е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

ФОРМА ЗАЯВКИ

Консультації надаються до 20 січня 2020 року.