Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр»

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області, а саме: вчитель-логопед, вчитель-олігофренопедагог, вчитель-сурдопедагог, вчитель-тифлопедагог.

Сектор освіти Зарічненської районної державної адміністрації оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області (далі -  КУ «Зарічненський ІРЦ»), а саме:

вчитель-логопед (2 штатні одиниці);

вчитель-олігофренопедагог (1 штатна одиниця);

вчитель-сурдопедагог (0,5 штатних одиниць);

вчитель-тифлопедагог (1 штатна одиниця).

 

1. Умови призначення.

Педагогічні працівники КУ «Зарічненський ІРЦ» призначаються на посади за результатами конкурсного відбору.

2. Кваліфікаційні вимоги.

На посади педагогічних працівників КУ «Зарічненський ІРЦ» призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», при цьому, не менше 60 відсотків яких повинні мати стаж роботи три роки за фахом.

3. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі.

–               копію паспорта громадянина України;

–               письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

–               копію трудової книжки;

–               копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

–               письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Зазначені документи передаються особою секретарю конкурсної комісії у вказані терміни.

4. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір проходить у наступні етапи:

–       прийняття рішення про оголошення конкурсу;

–       публікація оголошення про проведення конкурсного відбору в місцевих засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті відділу освіти Зарічненської РДА, та на офіційному веб-сайті Зарічненської районної ради Рівненської області.

–       прийняття документів для участі в конкурсному відборі на зайняття посад фахівців комунальної установи „Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр” Зарічненської районної ради Рівненської області відбудеться за адресою: комунальна установа «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області, смт.Зарічне, вул. Аерофлотська, 15 з 06.11.2020 року по 25.11.2020 року (включно).

–       попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам 26.11.2020 року;

–       складання кваліфікаційного іспиту на зайняття посад фахівців комунальної установи „Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр” Зарічненської районної ради Рівненської області відбудеться за адресою: сектор освіти Зарічненської РДА, смт Зарічне, вул. Фестивальна, 6 (актова зала) 27.11.2020 року о 10.00 годині;

–       проведення співбесіди з кандидатами на посади фахівців комунальної установи „Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр” Зарічненської районної ради Рівненської області відбудеться за адресою: сектор освіти Зарічненської РДА, смт Зарічне, вул. Фестивальна, 6 (актова зала) 27.11.2020 року о 14.30 годині.

–       визначення переможців конкурсного відбору відбудеться за адресою: сектор освіти Зарічненської РДА, смт Зарічне, вул. Фестивальна, 6 (актова зала) 27.11.2020 року.

–       оприлюднення результатів конкурсу в місцевих засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті сектору освіти Зарічненської РДА та на офіційному веб-сайті Зарічненської районної ради Рівненської області.

5. Додаткову інформацію стосовно конкурсного відбору можна отримати у Полюхович Оксани Олексіївни за тел. +38(066)450-15-86,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду