Розпорядження про скликання сесії

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

Від 21 серпня 2017 року                                                                       № 54-О

Про скликання п’ятнадцятої

сесії Зарічненської районної ради

сьомого скликання

 

Відповідно до ст. ст. 46, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту районної ради:

1. Скликати п’ятнадцяту сесію Зарічненської районної ради сьомого скликання з 4 вересня 2017 року.

2. Провести пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 6 вересня 2017 року об 11.00 годині у залі засідань районної ради (смт. Зарічне, вул. Центральна, 11) з орієнтовним порядком денним, що додається.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний п’ятнадцятої сесії районної ради та графік проведення засідань постійних комісій у терміни, встановлені чинним законодавством України та Регламентом.

4. На сесію районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради сьомого скликання від Зарічненського району, заступника голови районної державної адміністрації, сільських, селищного голів, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників  установ, підприємств та організацій району.

5. Повідомлення про скликання п’ятнадцятої сесії оприлюднити в районній газеті «Полісся» та на офіційному сайті Зарічненської районної ради.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Заступник   голови районної ради                        Л.М. Філончук

Додаток

до розпорядження голови

районної ради від 21 серпня 2017 №54-О

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п’ятнадцятої сесії Зарічненської районної ради сьомого скликання

1.Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

2.Про інформацію т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку.

3.Про звіт головного лікаря КЗОЗ «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради щодо забезпечення належної доступності і якості первинної медичної допомоги населенню району.

4.Про районну програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки.

5.Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 109 «Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 – 2020 роки».

6. Про хід виконання рішення районної ради від 13 квітня 2016 року № 61 «Про районну програму розвитку туризму в Зарічненському районі на 2016 – 2020 роки».

7. Про хід виконання рішення районної ради від 24 лютого 2016 року № 39 «Про районну програму «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки»

8.Різне.

Заступник   голови районної ради                          Л.М. Філончук