Рекомендації ПК від 12.03.2018

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної комісії  районної ради з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села

 

Від  12 березня 2018 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

двадцять другої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись   ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради.

2. Доповнити  проект порядку денного двадцять другої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада). Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.2. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада). Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.3. Доповідачем на пленарному засіданні з вищезазначених питань визначити Андрієнка Володимира Олексійовича – провідного інженера-землевпорядника ДП «Рівненський інститут землеустрою».

 

Головуючий,

Заступник голови постійної комісії

з питань земельних відносин, екології,

аграрної політики, природокористування

та розвитку села М.Ф. Чепура