Рекомендації ПК від 12.03.2018

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної комісії  районної ради з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села

 

Від  12 березня 2018 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

двадцять другої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись   ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради.

2. Доповнити  проект порядку денного двадцять другої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада). Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.2. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада). Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.3. Доповідачем на пленарному засіданні з вищезазначених питань визначити Андрієнка Володимира Олексійовича – провідного інженера-землевпорядника ДП «Рівненський інститут землеустрою».

 

Головуючий,

Заступник голови постійної комісії

з питань земельних відносин, екології,

аграрної політики, природокористування

та розвитку села М.Ф. Чепура

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії  районної ради з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села

 

Від 12 березня 2018 року

Початок об  12.00 год.

Закінчення об 13 год. 00 хв.

Всього членів комісій: 7 чол.

Присутні: Місюра А.А. – голова районної ради, Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Присутні члени комісії 4 чоловік:

-  Чепура М.Ф. заступник голови постійної комісії  з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села, Командік О.В. – секретар постійної комісії  з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села, члени комісії - Горегляд А.В., Конопліцька С.А.

Відсутні члени комісії: Клімович П.П., Сорочиць Л.П., Черевко Л.І..

Запрошені, які присутні на засіданні:   Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації,    Полюхович Ю.І.- начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі РДА, Тишковець Н.В. – в.о. начальника відділу   культури та туризму райдержадміністрації, Секретар В.П. -   керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації,  Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги»,  Сад І.М. – директор територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району,      Кречко В.М. – директор Зарічненського районного центру зайнятості населення, Калюта С.М. - начальник відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, Захаревич О.І.- Морочненський сільський голова.

Головуючий: Чепура М.Ф.- заступник голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села.

Порядок денний: Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень двадцять другої сесії районної ради.

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села.

Шановні депутати, засідання постійних комісій є правомочним, якщо в ньому бере участь  не менш як половина від загального складу комісій. Присутні чотири  члени постійної комісії  (кворум є). Розпочинаємо роботу засідання.

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання. Пакет документів у Вас на руках.

Зауваження, зміни та доповнення щодо проекту порядку денного та регламенту роботи   будуть? Немає?

На адресу районної ради надійшло два питання щодо включення їх до проекту порядку денного та регламенту роботи двадцять другої сесії районної ради: Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада); Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада).

Вношу пропозицію включити вищезазначені питання до проекту порядку денного та регламенту роботи двадцять другої сесії районної ради та встановити регламент роботи з даних питань по 5 хв.  Доповідачем на пленарному засіданні з вищезазначених питань визначити Андрієнка Володимира Олексійовича – провідного інженера-землевпорядника ДП «Рівненський інститут землеустрою».

Інші пропозиції будуть? Немає? Тоді ставлю на голосування. Хто за вищезазначену пропозицію  прошу голосувати

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Доповнити  проект порядку денного двадцять другої сесії районної ради питаннями:

1.1. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада). Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

1.2. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада). Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

1.3. Доповідачем на пленарному засіданні з вищезазначених питань визначити Андрієнка Володимира Олексійовича – провідного інженера-землевпорядника ДП «Рівненський інститут землеустрою».

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Можливо ще будуть пропозиції? Немає?  Вношу пропозицію проект порядку  денного та регламент  роботи  двадцять другої сесії районної ради погодити та винести на розгляд пленарного засідання сесії ради із внесеними доповненнями.  Хто за дану пропозицію  прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради із внесеними доповненнями.

 

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Переходимо

до розгляду і обговорення  питань та  проектів рішень.  Перше питання порядку денного сесії - Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

 

Вношу пропозицію,  підтримати  та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії питання «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».  Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання  «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання»

 

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії - Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року № 148 зі змінами.

Доповідає: Полюхович Ю.І.- начальник відділу економічного, агропромислового  розвитку і торгівлі РДА.

Проект рішення та звіт з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

 

Вношу пропозицію,  підтримати  та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії проект рішення  та звіт з питання «Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року № 148 зі змінами».  Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року № 148 зі змінами»

 

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села.  Питання порядку денного сесії -  Про звіт щодо виконання програми зайнятості населення Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 грудня 2013 року № 363.

Доповідає:  Кречко В.М. – директор Зарічненського районного центру зайнятості населення.

Проект рішення та звіт з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

 

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про звіт щодо виконання програми зайнятості населення Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 грудня 2013 року № 363».

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села.  Питання порядку денного сесії –  Про звіт щодо програми розвитку культури Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня  2013 року № 315.

Доповідає: Тишковець Н.В. – в.о. начальника відділу   культури та туризму райдержадміністрації.

Проект рішення та звіт з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення та звіту не надходило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт щодо програми розвитку культури Зарічненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня  2013 року № 315.»

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

 

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії – Про Програму сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі  на 2018 рік.

Доповідає: Секретар В.П. -   керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Проект рішення та Програма з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про Програму сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі  на 2018 рік.»

 

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії – Про хід виконання рішення районної ради від 13 квітня 2016 року № 60 «Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Зарічненському районі на 2015-2020 роки».

Доповідає:  Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

Проект рішення та інформація з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

 

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про хід виконання рішення районної ради від 13 квітня 2016 року № 60 «Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Зарічненському районі на 2015-2020 роки»».

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії – Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції» зі змінами.

Доповідає:  Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Проект рішення та інформація з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції» зі змінами».

 

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії –  Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 605 «Про забезпечення спеціальними сумішами для лікувального харчування та диспансеризації хворих на фенілкетонурію Зарічненського району» зі змінами.

Доповідає:  Машталяр М.С. –   головний лікар КЗОЗ «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги».

Проект рішення та інформація з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про хід виконання рішення районної ради від 07 жовтня 2015 року № 605 «Про забезпечення спеціальними сумішами для лікувального харчування та диспансеризації хворих на фенілкетонурію Зарічненського району» зі змінами».

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії –  Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненський  центр первинної медико-санітарної  допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає:  Машталяр М.С. –   головний лікар КЗОЗ «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги».

Проект рішення та проект Статуту з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної)допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненський  центр первинної медико-санітарної  допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії – Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання та зняття з балансу основних засобів.

Доповідає: Сад І.М. – директор територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання та зняття з балансу основних засобів.

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії – Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили чинність.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили чинність».

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії – Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада).

Доповідає: Калюта С.М. –начальник відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.).

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада)».

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії – Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада).

Доповідає: Калюта С.М. –начальник відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 22-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 4 чол. (Чепура М.Ф. , Командік О.В., Горегляд А.В., Конопліцька С.А.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради  питання та проект рішення Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території  Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька  сільська рада).

Слухали: Чепуру М.Ф - заступника голови постійної комісії з питань  земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села. Питання порядку денного сесії – Різне. Можливо в кого є питання? Немає? Всі питання, що внесені  на розгляд чергової двадцять другої  сесії районної ради сьомого скликання розглянуті.

В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання комісії? Немає?  Дякую всім за роботу.

Рекомендації постійної комісії  та проект порядку денного та регламент роботи чергової двадцять другої сесії районної ради, додаються.

Головуючий,

Заступник голови постійної комісії

з питань земельних відносин, екології,

аграрної політики, природокористування

та розвитку села М.Ф. Чепура

Секретар постійної комісії з

питань земельних відносин, екології,

аграрної політики, природокористування

та розвитку села                                                                                                                    О.В. Командік