Рекомендації ПК від 19.03.2018

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної комісії районної ради з   питань

бюджетно-фінансової та податкової політики

 

Від 19 березня 2018 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

чергової двадцять другої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  чергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень чергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової двадцять другої сесії районної ради.

2. Доповнити проект порядку денного чергової двадцять другої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Морочненська сільська рада).

2.2. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель частини території Зарічненського району Рівненської області (Неньковицька сільська рада).

2.3. Про Програму розвитку  культури  Зарічненського району на період до 2022 року. Регламент роботи з даного питання встановити10 хв.

2.4. Про Програму розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Зарічненського району на 2018 рік з внесеними змінами.

2.5.  Про створення комунальної установи «Зарічненський інклюзивно - ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

2.6. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Головуючий,

Голова постійної комісії районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики                   О.Д. Мітітюк