ПК від 14.05.2018

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної комісії  районної ради з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села

Від  14 травня  2018 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

чергової двадцять третьої  сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання двадцять третьої  сесії районної ради.

2. Доповнити  проект порядку денного двадцять третьої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про внесення змін до Програми про створення  місцевого матеріального резерву  для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки. Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.2. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району (щодо надання дозволу відділу освіти на зняття з балансу та передачу на баланс Серницької сільської ради огорожу КДК металеву та огорожу дерев’яну). Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

3. Відправити на доопрацювання та при умові підготовки їх до пленарного засідання 23-ї сесії винести на розгляд сесії питання:

3.1. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району (щодо надання дозволу відділу освіти на списання ноутбука Aus x5 51 Ru, відеокамери Samsung).

3.2. Про затвердження проекту землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж села Вичівка Вичівської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Головуючий,

Заступник голови постійної комісії

з питань земельних відносин, екології,

аграрної політики, природокористування

та розвитку села М.Ф. Чепура