ПК від 21.05.2018

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного засідання постійних комісій районної ради  з   питань

бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань,

залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики

Від 21 травня 2018 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

чергової двадцять третьої сесії районної ради

 

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової двадцять третьої сесії районної ради.

2. Доповнити проект порядку денного чергової двадцять третьої сесії районної ради питаннями:

2.1.  Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

2.2. Про внесення змін до Програми про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки.

2.3. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на зняття з балансу та передачу на   баланс Серницької сільської ради огорожу КДК металеву та огорожу  дерев'яну).

2.4.Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

2.5. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

2.6. Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

2.7. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 березня 2018 року № 304 «Про надання дозволу про передачу в оренду частини приміщення».

2.8. Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, установ, закладів Зарічненської районної ради Рівненської області.

2.9. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та актів комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

3. Зняти з проекту порядку денного порядку денного чергової двадцять третьої сесії районної ради питання «Про встановлення (зміни) меж села Вичівка Вичівської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

4. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Голова постійної комісії районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики               О.Д. Мітітюк

 

Заступник голови постійної комісії з економічних питань,

залучення інвестицій, комунальної власності

та регуляторної політики                                                                     Р.М. Мойсієвич

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

спільного засідання постійних комісій районної ради з   питань

бюджетно-фінансової та податкової політики, економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики

Від 21 травня 2018 року

Початок об  12.00 год.

Закінчення об 12 год. 45 хв.

Всього членів комісій: 9 чол.

Присутні: Місюра А.А. – голова районної ради, Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Присутні члени комісії 9 чоловік: Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.

Відсутні члени комісії: Сарич В.С., Харковець В.М., Прохор О.В.

Запрошені, які присутні на засіданні: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації, Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації, Полюхович Ю.І.- начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації,  Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги»,  Заулочний П.О. – заступник начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу   поліції   Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області, Денисюк С.М. - начальник    Зарічненського  районного сектору ГУ ДСНС України у   Рівненській області, Гаврилюк Т.К. – начальник відділу   культури та туризму райдержадміністрації, Мовчун Б.І. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, Цермолонський М.А. – завідувач сектору у справах молоді та спорту   райдержадміністрації, Алексіюк Р.В. -  начальник Зарічненського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області.

Головуючий: Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Порядок денний: Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової двадцять третьої сесії районної ради.

 

Слухали:   Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Шановні депутати, засідання постійної комісії є правомочним, якщо в ньому бере участь  не менш як половина від загального складу комісії. Присутні шість  членів постійної комісії  з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики (кворум є) та три члени постійної комісії економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики (кворум є). Розпочинаємо роботу засідання.

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

Проекти  питань порядку денного,  регламенту роботи  та   рішень  двадцять третьої сесії районної ради  вам роздані для ознайомлення  та попередньо були оприлюднені на веб-сайті  районної ради.

Прошу прийняти проект порядку денного та регламент роботи двадцять третьої сесії районної ради за основу та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання  ради.  Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного, регламенту роботи чергової двадцять третьої сесії районної ради  та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової двадцять третьої сесії районної ради.

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

На засіданні постійної комісії (14 травня поточного року) були внесені рекомендації   доповнити проект порядку денного та регламент роботи двадцять третьої сесії районної ради питаннями:

Про внесення змін до Програми про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки.

Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на зняття з балансу та передачу на   баланс Серницької сільської ради огорожу КДК металеву та огорожу дерев'яну).

Станом на 21 травня поточного року до районної ради надійшли подання голови Зарічненської райдержадміністрації з проханням внести на розгляд чергової двадцять третьої сесії районної ради такі питання:

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 березня 2018 року № 304 «Про надання дозволу про передачу в оренду частини приміщення».

Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та актів комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Районна рада вносить на розгляд двадцять третьої сесії питання «Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, установ, закладів Зарічненської районної ради Рівненської області».

Вношу пропозицію, доповнити проект порядку денного та регламент роботи двадцять третьої сесії вище озвученими питаннями. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Доповнити  проект порядку денного та регламент роботи двадцять третьої сесії районної ради питаннями:

Про внесення змін до Програми про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки.

Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

(Щодо надання дозволу відділу освіти на зняття з балансу та передачу на   баланс Серницької сільської ради огорожу КДК металеву та огорожу  дерев'яну).

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 березня 2018 року № 304 «Про надання дозволу про передачу в оренду частини приміщення».

Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та актів комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, установ, закладів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слухали:   Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Переходимо до розгляду і обговорення  питань та  проектів рішень.

Перше питання порядку денного сесії - Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Першочергово депутати розглянули депутатський запит депутата районної ради А.Ф. Смаглюка щодо підтримки звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви.

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Вношу пропозицію, доповнити проект порядку денного двадцять третьої сесії районної ради питанням «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні» та на пленарному засіданні двадцять третьої сесії ради першочергово розглянути дане питання.

А також пропоную підтримати  та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії питання «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».  Хто за озвучені мною  пропозиції прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Доповнити проект порядку денного та регламент роботи двадцять третьої сесії районної ради питанням «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні» та першочергово розглянути його на пленарному засіданні двадцять третьої сесії ради.

2. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання  «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії - Про звіт голови Зарічненської райдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень.

Доповідає: Смаглюк А.Ф.- голова Зарічненської районної державної адміністрації.

Проект рішення та звіт з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію,  підтримати  та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради питання та проект рішення «Про звіт голови Зарічненської райдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень». Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 8 чол. (Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт голови Зарічненської райдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень».

 

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про звіт головного лікаря комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Доповідає: Мітітюк О.Д. -  головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

Проект рішення та звіт з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 8 чол. (Смаглюк А.Ф., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт головного лікаря комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії - Про стан та перспективи розвитку закладів культури Зарічненського району та виконання прийнятих районною радою рішень і програм.

Доповідає: Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму   райдержадміністрації.

Проект рішення та інформація з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про стан та перспективи розвитку закладів культури Зарічненського району та виконання прийнятих районною радою рішень і програм».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня 2017 року № 199 «Про районну програму «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки.

Доповідає: Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

Проект рішення та інформація з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня 2017 року № 199 «Про районну програму «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 182 «Про районну програму роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки».

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення та інформація з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 182 «Про районну програму роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 183 «Про районну програму охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки».

Доповідає: Мовчун Б.І. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Проект рішення та інформація з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про хід виконання рішення районної ради від 1 березня 2017 року № 183 «Про районну програму охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Доповідає: Мартинюк Євгеній Миколайович - начальник Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

Сьогодні на засіданні присутній та доповідає Заулочний П.О. – заступник начальника.

Проект рішення та інформація з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення    «Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Зарічненському районі на 2018-2020 роки.

Доповідає:  Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Зарічненському районі на 2018-2020 роки».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії - Про  Районну програму забезпечення молоді житлом на 2018- 2023 роки.

Доповідає:Цермолонський М.А. – завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про  Районну програму забезпечення молоді житлом  на 2018- 2023 роки».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Доповідає: Цермолонський М.А. – завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про внесення змін до Програми про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки.

Доповідає: Денисюк С.М. - начальник    Зарічненського районного сектору ГУ ДСНС

України у Рівненській області.

Виступили: Денисюк С.М. - начальник    Зарічненського  районного сектору ГУ ДСНС

України  у   Рівненській області. Озвучив проект рішення.

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової

політики.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про внесення змін до Програми про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії - Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2018 рік.

Доповідає:  Алексіюк Р.В. -  начальник Зарічненського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2018 рік».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району будівлі по вул. Грушевського, 1, у смт. Зарічне.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Виступили: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Озвучив та прокоментував проект рішення з даного питання.

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району будівлі по вул. Грушевського, 1, у смт. Зарічне».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на території Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

Виступили: Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

Коментував проект рішення з даного питання та відповідав на поставлені з питання депутатів.

Мітітюк О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на території Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району. (Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації двох стінок із п’яти шкафів Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району». (Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації двох стінок із п’яти шкафів Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району. (Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації огорожі металевої Зарічненської ЗОШ І-ІІ ступенів).

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району». (Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації огорожі металевої Зарічненської ЗОШ І-ІІ ступенів).

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району. (Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації обладнання по шкільних їдальнях).

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району». (Щодо надання дозволу відділу освіти на списання шляхом ліквідації обладнання по шкільних їдальнях).

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії - Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району. (Щодо надання дозволу відділу освіти на зняття з балансу та передачу на   баланс Серницької сільської ради огорожу КДК металеву та огорожу дерев'яну).

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району». (Щодо надання дозволу відділу освіти на зняття з балансу та передачу на   баланс Серницької сільської ради огорожу КДК металеву та огорожу дерев'яну).

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії - Про надання дозволу Зарічненській районній раді на списання та зняття з балансу сервера на базі Intel, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про надання дозволу Зарічненській районній раді на списання та зняття з балансу сервера на базі Intel, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики. А зараз розглянемо проекти питань та їх рішень якими ми  щойно доповнили проект порядку денного двадцять третьої сесії ради.

Питання порядку денного сесії -   Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає:  Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Виступили:  Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.  

Озвучила проект рішення, що додається.

Подання розпорядників коштів,які розглянуті, проте, не враховані  в проекті рішення районної ради:

-          Лист управління соціального захисту населення щодо відшкодування пільг за

телекомунікаційні послуги за 2017 рік на загальну суму 154796,69 грн.;

-          Лист КЗ «Зарічненська ЦРЛ» щодо усунення недоліків по проведеній перевірці

Держпродспоживслужбою  на суму 1092000 грн.;

-          Лист Серницької сільської ради, щодо проведення другого етапу капремонту

системи опалення дитячого садка в сумі 30000 грн.

Озвучила пропозиції  щодо внесення змін до проекту рішення  «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»,  а саме:

1. Збільшити доходи та видатки загального фонду  за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 659921 грн.

2.На виконання листа відділу освіти збільшити асигнування на виготовлення  проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво спортзалу Кух.-Вільської ЗОШ І-ІІІ ст.» на суму 69000 грн.

3.Збільшити асигнування в сумі 30000 грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на кап. ремонт системи опалення Кух.-Вільської ЗОШ І-ІІІ ст.. за рахунок зменшення асигнувань на кап. ремонт системи опалення Кух.-Вільської ЗОШ І-ІІІ ст..

4.Збільшити асигнування в сумі 40000 грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на кап. ремонт (утеплення приміщення) Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ст.. за рахунок зменшення асигнувань на кап. ремонт (утеплення приміщення) Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ст..

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Вношу пропозицію підтримати питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Олена Іванівна озвучила пропозиції щодо внесення змін до проекту рішення з питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік». Шановні депутати, хочу почути Вашу думку щодо озвучених змін до даного проекту рішення.

Виступили: Димарчук С.Л., Мельник П.В. – депутати районної ради. Висловились щодо підтримки озвучених Оленою Іванівною пропозицій про внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Поступила пропозиція, погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік». Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

1.  Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

2. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», а саме:

2.1. Збільшити доходи та видатки загального фонду  за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 659921 грн.

2.2.На виконання листа відділу освіти збільшити асигнування на виготовлення  проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво спортзалу Кух.-Вільської ЗОШ І-ІІІ ст.» на суму 69000 грн.

2.3.Збільшити асигнування в сумі 30000 грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на кап. ремонт системи опалення Кух.-Вільської ЗОШ І-ІІІ ст.. за рахунок зменшення асигнувань на кап. ремонт системи опалення Кух.-Вільської ЗОШ І-ІІІ ст..

2.4.Збільшити асигнування в сумі 40000 грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на кап. ремонт (утеплення приміщення) Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ст.. за рахунок зменшення асигнувань на кап. ремонт (утеплення приміщення) Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ст..

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії - Про встановлення (зміни) меж села Вичівка Вичівської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає:  Полюхович Віталій Семенович – Вичівський сільський голова.

Виступили: Місюра А.А. – голова районної ради. Дане питання потребує доопрацювання, немає державної експертизи. Тому, вношу пропозицію зняти дане питання та проект рішення по ньому  з порядку денного сесії районної ради.

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Хто за озвучену пропозицію щодо зняття з проекту порядку денного даного питання прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Зняти з проекту порядку денного чергової двадцять третьої сесії районної ради питання «Про встановлення (зміни) меж села Вичівка Вичівської сільської ради Зарічненського району Рівненської області».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Виступили: Мельник П.В. - начальник відділу освіти райдержадміністрації. Озвучив проект рішення та прокоментував внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до Павла Володимировича будуть? Немає?

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії - Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Виступили: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Озвучив проект рішення з даного питання та відповідав на поставлені запитання депутатів.

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про внесення змін до рішення районної ради від 21 березня 2018 року № 304 «Про надання дозволу про передачу в оренду частини приміщення».

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Виступили: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Озвучив проект рішення з даного питання.

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 березня 2018 року № 304 «Про надання дозволу про передачу в оренду частини приміщення».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та актів комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Відповідальний за підготовку проекту рішення  з даного питання та доповідає Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Після затвердження передавального акту чи буде юридичною особою комунальне некомерційне підприємство «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради? Чи уже на даний час маєте статус юридичної особи?

Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ   «Зарічненський  районний центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради. Ні. Комунальне некомерційне підприємство «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області статус юридичної особи набуде після реєстрації. Передавальний акт закритий 21 травня поточного року, а затверджується на пленарному засіданні сесії районної ради.

Мітітюк О.Д.– голова постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Ще запитання по цьому питанню порядку денного до доповідача будуть? Немає?

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та актів комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали: Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного сесії -  Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, установ, закладів Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає:  Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Співдоповідач: Пожарський В.С. – завідувач юридичного сектору виконавчого апарату районної ради.

Виступили: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Озучив проект рішення.

Мітітюка О.Д.– голову постійної комісії   з   питань бюджетно-фінансової та податкової політики.Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 9 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мосійчук  А.М., Димарчук С.Л., Мельник П.В., Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З.,  Полюхович Т.С.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, установ, закладів Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали: Мітітюка О.Д. – голову постійної комісії  з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.  Питання порядку денного «Різне». Хто з депутатів бажає виступити? Немає?

Питання, що внесені  на розгляд чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання розглянуті. В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання комісії? Немає?  Дякую всім за роботу.

Рекомендації постійних комісій, проекти питань порядку денного, регламенту роботи  та рішень чергової двадцять третьої  сесії районної ради, додаються.

Головуючий,

Голова постійної комісії районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики               О.Д. Мітітюк

Заступник голови постійної комісії з економічних питань,

залучення інвестицій, комунальної власності

та регуляторної політики                                                        Р.М. Мойсієвич