ПК та президія від 27.07.2018

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного засідання постійних комісій районної ради з   питань

бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань,

залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики

та президії районної ради

Від 27 липня  2018 року

 

Про розгляд та затвердження проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень чергової

двадцять четвертої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  чергової двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.ст. 47,57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень чергової двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової двадцять четвертої сесії районної ради.

2. Доповнити проект порядку денного чергової двадцять четвертої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про внесення змін до районної програми «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки».

2.2. Про затвердження порядку про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр Зарічненської районної ради Рівненської області».

2.3. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зарічненської районної ради Рівненської області.

2.4. Про надання Привітівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів земельної ділянки в постійне користування.

2.5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер (5622283200:08:000:0119), яка відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Сидорчуку Олександру Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Морочненської сільської ради Рівненської області.

2.6. Про комплексну Програму енергоефективності Зарічненського району на 2018-2025 роки.

2.7.  Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік».

2.8. Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в 2018-2020 роках.

2.9. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

2.10. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

2.11. Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району Рівненської області.

2.12. Про збільшення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

3. Внести зміни та доповнення до питання «Про затвердження районної  програми

«Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018рік», а саме:

3.1.             в п.2. проекту рішення вилучити слово «формуванні»;

3.2.             в проекті Програми внести зміни та доповнення:

- в абзаці 5 розділу 2. замість слів «місцевого бюджету» записати «місцевих бюджетів»;

-  в пункті 3.1. розділу 3. після суми цифр 253000 грн. прописати доповнення «які фінансуватимуться за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів».

4. На пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради запросити громадянина Сидорчука Олександра Васильовича (на розгляд питання порядку денного  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5622283200:08:000:0119), яка відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Сидорчуку Олександру Васильовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Морочненської сільської ради Рівненської області»).

Головуючий

Голова президії районної ради                                       А.А. Місюра

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

спільного засідання постійних комісій

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань,

залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики

та президії районної ради

 

Від 27 липня 2018 року

Початок об  10.00 год.

Закінчення об 10 год. 55 хв.

Всього членів комісій: 12чол.

Всього членів президії: 12 чол.

Присутні члени президії 9 чоловік:

- Місюра А.А. – голова президії районної ради, члени президії: Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.

Відсутні члени президії: Алексіюк Т.Г.,  Полюхович В.А., Мосійчук А.М..

Присутні члени комісій 8 чоловік:

комісія з питань бюджетно-фінансової та податкової політики: Мельник П.В.– заступник голови комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, члени комісії : Смаглюк А.Ф., Димарчук С.Л., Сарич В.С.,   Полюхович А.І.;

комісія з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики: Мойсієвич Р.М.заступник голови комісії з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики, члени комісії: Корнійчук В.З., Полюхович Т.С..

Відсутні члени комісій: Мітітюк О.Д., Харковець В.М., Мосійчук А.М., Прохор О.В.

Запрошені, які присутні на засіданні: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації,  Солодка О.І. –  начальник фінансового управління райдержадміністрації, Машталяр М.Сдиректор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області, Мовчун Б.І. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, Калюта С.М.–  начальник  відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, Дубінецька О.І.- завідувач сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Головуючий: Місюра А.А. – голова президії районної ради.

Порядок денний: Про розгляд та затвердження проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової двадцять четвертої сесії районної ради.

Виступили: Місюра А.А. – голова президії районної ради. Шановні члени постійних комісій та президії районної ради, поступила пропозиція від депутатів Курадовець І.А. та Мойсієвича Р.М. щодо  проведення спільного засідання комісій та президії районної ради, оскільки, більшість депутатів із комісій є членами президії. Заперечення щодо проведення спільного засідання постійних комісій з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики та президії районної ради будуть? Заперечень не поступило.

Мельник П.В. – заступник голови постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Вніс пропозицію, - обрати Місюру А.А., голову президії районної ради головуючим спільного засідання постійних комісій  та президії районної ради.

Місюра А.А. – голова президії районної ради. Поступила пропозиція, провести спільне засідання комісій  та президії районної ради, головуючим засідання обрати голову президії районної ради Місюру А.А. Хто за таку пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 11 чол. (Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.).

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Шановні депутати, засідання постійної комісії є правомочним, якщо в ньому бере участь  не менш як половина від загального складу комісії. Присутні: п’ять   членів  комісії  з питань бюджетно-фінансової та податкової політики (кворум є), троє членів комісії з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики (кворум є).

Засідання президії є повноважним, якщо в ньому  бере участь більшість від загального складу президії. Склад президії районної ради сьомого скликання налічує 12 депутатів, присутні на засіданні 9 депутатів, отже кворум є.

Розпочинаємо роботу спільного засідання комісій та президії районної ради.

Порядок денний засідання – «Про розгляд та затвердження проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової двадцять четвертої сесії районної ради».

Відповідно   розпорядження голови районної ради від 19 липня 2018 року за № 57-О скликано чергову двадцять четверту сесію Зарічненської районної ради сьомого скликання пленарне засідання якої відбудеться 02 серпня 2018  року об 11 год. 00 хв. в залі засідань районної ради (смт. Зарічне, вул. Центральна, 11).

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи чергової двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання. Пакет документів з питань порядку денного у Вас на руках.

На спільному засіданні постійних комісій (24 липня 2018 року) було прийнято рекомендацію щодо доповнення проекту порядку денного двадцять четвертої сесії питаннями: Про внесення змін до районної програми «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки», Про затвердження порядку про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області, Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зарічненської районної ради Рівненської області, Про надання Привітівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів земельної ділянки в постійне користування,  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер (5622283200:08:000:0119), яка відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Сидорчуку Олександру Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Морочненської сільської ради Рівненської області.

Озвучені доповнення враховані у проекті порядку денного двадцять четвертої сесії.

Зауваження, зміни та доповнення щодо проекту порядку денного та регламенту роботи   будуть? Немає?

Вношу пропозицію. Проект порядку  денного та регламент  роботи  двадцять четвертої сесії районної ради погодити та винести на розгляд пленарного засідання сесії ради.  Хто за дану пропозицію  прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради, що додається.

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Переходимо до розгляду і обговорення  питань та  проектів рішень.

Перше питання порядку денного - Про  розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

На даний час до районної ради надійшло три депутатські запити від депутатів районної ради: Полюховича А.І., Кутинець К.В. та Пухи А.Ф., які розглянемо на пленарному засіданні ради. Вношу пропозицію підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради озвучене питання  порядку денного.  Інші пропозиції будуть? Немає? Прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання «Про  розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -    Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі.

Доповідає:  Мартинюк Є.М. - начальник Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Виступили: Смаглюк  А.Ф., депутат районної ради.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради.

Місюра А.А. – голову президії районної ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої  сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -   Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Доповідає:  Мартинюк Є.М. - начальник Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України  в Рівненській області.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Виступили: Смаглюк  А.Ф., депутат районної ради.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради.

Місюра А.А. – голову президії районної ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 110 «Про районну комплексну  програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки»».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -  Про інформацію виконувача обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області щодо стану законності та правопорядку в Зарічненському районі та заходи щодо її зміцнення.

Доповідає: Баглєй Я.К. – в.о. керівника  Сарненської місцевої прокуратури   радник юстиції.

Доповідач відсутній, на пленарному засіданні буде.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про інформацію виконувача обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області щодо стану законності та правопорядку в Зарічненському районі та заходи щодо її зміцнення».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -   Про хід виконання рішення районної ради від 13 липня  2016 року № 93 «Про Програму розвитку освіти Зарічненського району на 2016-2018 роки» зі змінами.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про хід виконання рішення районної ради від 13 липня  2016 року № 93 «Про Програму розвитку освіти Зарічненського району на 2016-2018 роки» зі змінами».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня 2017 року № 200 «Про районну програму запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки».

Доповідає:  Мовчун Б.І. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про хід виконання рішення районної ради від 17 травня  2017 року № 200 «Про районну програму запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про внесення змін до районної програми «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки».

Доповідає:  Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до районної програми «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки»».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про затвердження Порядку про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про надання  Привітівській ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про надання  Привітівській ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5622283200:08:000:0119), яка відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Сидорчуку Олександру Васильовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає:  Калюта С.М. – начальник відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1.  Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5622283200:08:000:0119), яка відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Сидорчуку Олександру Васильовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області».

2. На пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради запросити громадянина Сидорчука Олександра Васильовича.

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.

На подання голови райдержадміністрації від 26 липня 2018 року № 01/24-2087,  вношу пропозицію, доповнити проект порядку денного двадцять четвертої сесії  ради наступними питання:

- Про комплексну Програму енергоефективності Зарічненського району на 2018-2025 роки.

- Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік».

-  Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в 2018-2020 роках.

-  Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

-  Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

-  Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району Рівненської області.

-  Про збільшення розміру статутного капіталу комунального некомерційного

підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Доповнити проект порядку денного чергової двадцять четвертої сесії районної ради питаннями:

- Про комплексну Програму енергоефективності Зарічненського району на 2018-2025 роки.

- Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік».

-  Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в 2018-2020 роках.

-  Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

-  Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

-  Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району Рівненської області.

-  Про збільшення розміру статутного капіталу комунального некомерційного

підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -  Про комплексну Програму енергоефективності Зарічненського району на 2018-2025 роки.

Доповідає:  Дубінецька О.І.- завідувач сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про комплексну Програму енергоефективності Зарічненського району на 2018-2025 роки».

 

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік».

Доповідає: Олійник О.Г. – в.о. головного лікаря КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Сказала, що я не підписувала розпорядження з даного питання. Втім, необхідно внести зміни та доповнення до питання «Про затвердження районної  програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018рік», а саме:

- в п.2. проекту рішення вилучити слово «формуванні»;

в проекті Програми внести зміни та доповнення:

- в абзаці 5 розділу 2. замість слів «місцевого бюджету» записати «місцевих бюджетів»;

-  в пункті 3.1. розділу 3. після суми цифр 253000 грн. прописати доповнення «які фінансуватимуться за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів».

Місюра А.А. – голова президії районної ради. Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)

Місюра А.А. – голова президії районної ради. Олена Іванівна озвучила пропозицію. Хто за те щоб підтримати озвучену пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про затвердження районної програми  «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018 рік».

2. Внести зміни та доповнення до питання «Про затвердження районної  програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Зарічненського району на 2018рік», а саме:

-  в п.2. проекту рішення вилучити слово «формуванні»;

в проекті Програми внести зміни та доповнення:

- в абзаці 5 розділу 2. замість слів «місцевого бюджету» записати «місцевих бюджетів»;

-  в пункті 3.1. розділу 3. після суми цифр 253000 грн. прописати доповнення «які фінансуватимуться за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - «Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в 2018-2020 роках».

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в 2018-2020 роках».

 

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -  Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Виступили: Солока О.І. – начальник фінансового  управління райдержадміністрації.

Доповідала згідно проекту рішення, що додається.

Місюра А.А. – голова президії районної ради. Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -  Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Документи з даного питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області».

 

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району Рівненської області».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про збільшення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Машталяр М.С. - директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Філончук Л.М., Командік О.В., Мойсієвич Р.М., Мельник П.В., Сарич В.С., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л. Смаглюк А.Ф., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С.)  

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про збільшення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -  Різне.

Всі питання, що внесені  на розгляд двадцять четвертої  сесії районної ради сьомого скликання розглянуті. Хто з депутатів бажає виступити? Немає? В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання? Немає?  Дякую всім за роботу.

Головуючий,

Голова президії районної ради                                              А.А. Місюра